Up
kırmızı kadife elbise

Kadife abiye elbise modelleri yıllardan beri modasını hep bir çizgide tutmayı başaran parçalardan biri olarak kadınların tercihlerinde yer almaktadır.

Kadife abiye elbise modelleri eski yıllarda kadife kraliyet ve saray kumaşlarının en gözdesi olarak bilinir ve herkes tarafından da oldukça rağbet görürdü. Bu sezon eski şık günlerini aratmayan kadife kumaşlar güzel renkleri ve parlak dokusuyla bayanların tüm kıyafetlerini sarmış bulunurken özellikle kırmızı halıların üzerinde elbiselerini tanıtan ünlülerin tercih ettiği şık bu kıyafetler sezonun en çok konuşulan kumaş ve modelleriyle bayanların ilgi odağı olacak.

2014 kadife elbiseler

Kadife elbiseler lüks ve zengin bir dokuya sahip olan özel materyallerden hazırlanırken 2014 kış sezonunda tüm ünlülerin ilk tercihleri arsında yer alıyor. Bir çok tasarımcının koleksiyonunda yer alan kadife elbiseler renkleriyle bayanları büyüleyecek kadar güzel olarak koleksiyonlar hazırlanırken bordo, kırmız, mavi, yeşil, siyah, lacivert, mor, sarı, gri renkler kullanılarak tasarlanan elbiseler maksi boylarıyla dikkat çekiyorlar. Bu sezonun mini ve mini boylarını da görmek mümkün olan bu kıyafetlerin hazırlanmasında kullanılan kadife kumaş deri yada saten gibi dikkatli tercih edilmesi gereken materyaller arasında yer almaktadır.

en şık kadife elbiseler

Kadife gece elbisesi giymeyi düşünen kadınların güzel fiziğe sahip olması gerekirken bu ince ve narin kumaş vücut kusurlarınızı hemen ortaya çıkaracaktır. Bu elbiseler dikiş hatalarını dahi belirgin yapan bir özelliğe sahip olması nedeniyle usta ellerden çıkmış kadife elbiseleri tercih etmelisiniz. Kadife kumaş kalın, ince ve peluş olarak kendi arasında çeşitlere ayrılırken özellikle elbiselerde kalın değil ipek kadife tercih edilerek muhteşem bir şıklık yakalanmaya çalışılmalıdır.

kadife abiye

Abiye kadife elbiseler hazırlanırken sezonun dikkat çeken düz kadife kumaşları kadar buruşuk, desenli ve varak baskılı modelleri de kullanılmıştır. Farklı parçalarını severek kullandığımız tanınan markaların koleksiyonlarında bu parçanın beğeninizi kazanacak alternatiflerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Kadife elbise kombini yaparken koleksiyonlarda bulabileceğiniz sezonun trend parçalarından uzun kadife eldiven, şapka, çanta ve ayakkabıları kullanmanız uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tasarımcılar sadece kadife kumaşı kullanarak tasarladıkları elbiseler kadar bu şık materyalle birlikte kullandıkları dantel, tül, ipek ve şifon gibi kadifeye yakışan birçok tarzı bir arada kullanarak farklı tarzlarda elbiseler ortaya çıkarmışlardır. Kadife elbiseler ile farklı bir duruş asil bir görsellik yaratacak gözlerin sizin üzerinizden ayrılmadığını göreceksiniz.

kadife abiye elbiseler

Kadife abiye elbise modelleri gece kıyafeti olarak seçilecek en iyi parçalardan biri olmakla birlikte sizlere sunulan alternatifler içinde zevkinizi okşayacak giysiyi bulabileceğinizi düşünüyoruz.

kadife abiyeler kadife elbise kırmızı kadife elbise kısa kadife elbise uzun kadife elbise yeni tarz kadife elbiseler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası
Kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası

Kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası maskülen tarz akımı devam ederken bu stili benimseyen kadınların tercihlerinde yer alacaktır. Kadınlarda erkek tarzı...

Kapat