Up
kadın kürk mont modelleri

Kadın kürk mont modelleri bu yıl ister gerçek ister taklit olsun her detayda moda olan materyalin bayanlar tarafından ilgi görecektir.

Kadın kürk mont modelleri sokak ve gece kıyafetlerine bile gösteriş, şıklık, sıra dışı görünüm katarken farklı ve tarz olmak isteyen bayanların en çok tercih edeceği modeller olacak. Gerçek deriler tilki ve tavşan tüylerinden yapılan ve aslında hayvan hakları koyucularınca tasvip edilmeyen bu malzeme bazılarının tercihi olabiliyor. Taklit imitasyon denen akrilik malzemeden üretilen bu kürkler en az gerçekleri kadar iddialı ve gerçeklerine yakın tarzda imal edilmiş kürk montlarda kısa, orta boy tasarımlar bulmak mümkün.

kürk montlar

Kürk montlar üzerinde yer alan pek çok detay dikkat çekerken kemerler, tokalar, fermuarlar, biyeler, aksesuarlar, uzun veya kısa tüylü farklı renk ve kombinlerde hazırlanmıştır. Bol renk alternatifi ile hazırlanan kürk montlar leopar, zebra, çıta desenlerle tasarlanarak görünümüne daha da çekicilik katılmıştır.

kadın kürk mont

Kürk mont modelleri renkleri ile de dikkat çekerken bazı modellerde trikolar ve deri ve kürk bir arada kullanılmıştır. Pachwork tarz tasarlanan kürk montlar, koyun derisi ve içi kürk dışı süet yada deri ve kürk kombinli tasarımlar tercihlerinizde yer alabilir. Şal yaka,bomber tarz kürk montları ve kısa kürk montları gece kıyafetleriyle kombinleyerek şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Kürk montlarda renkler siyah, beyaz, mor zümrüt yeşili, güvercin grisi, bordolar ve farklı renklerle kombinlenmiş pek çok mont tasarımını edinmek size kalmış.

kadın kürk mont modelleri

Bayan kürk montlar gerçek deri olanları kullanmak zor, zahmetli olmasının yanında hayvan katliamına engel olmak için imitasyon tarz kürk montları kullanmanızı öneririz. İmitasyon kürk montlar temizliği yün ayarında ve ılık suyla yapılırken taranırsa aynı formu alacağı gibi sıcak suyla taklit kürkler yıkanmaz keçelenir. Tarz arıyor ve gösterişten hoşlanıyorsanız kürk montlar tamda size göre olacaktır. Gerçek olanlara yüksek paralar ödemektense taklit olan montlar size daha uygun ve çevreci olacaktır. Renk ve desende farklı seçenekler ve uygun aksesuarlarla kürk montlarınızı kombinlemek şıklığınızı tamamlayacaktır.

kürk kısa mont

Kürk mont kombini yaparken yün eldiven takılmayacağı gibi deri yada kürk detaylı bir eldiven ve kürk bir şapkayla tamamlayabilirsiniz. Kürk mont gösteriş ve lüks ifadesidir fakat imitasyon kürklerle herkesin ulaşabildiği gibi giyebilinen tasarımlar alıcıya ulaşıyor.

kürk mont

Kadın kürk mont modelleri modayı rahatlıkla takip edebilmenin ve şıklığın keyfine varmanızı sağlayacaktır.

kürk montlar kürk mont modelleri kürk uzun mont


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
lale etek
2014 Etek trendleri lale etek modelleri

2014 Etek trendleri lale etek modelleri kış sezonunun en farklı tasarımı olarak karşımıza çıkarken beklenen ilgiyi görmeyi başardı. 2014 Etek...

Kapat