Up
kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası

Kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası maskülen tarz akımı devam ederken bu stili benimseyen kadınların tercihlerinde yer alacaktır.

Kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası kadınların beylerin gardıroplarındaki tüm parçalara ortak olmalarının ardından gözlerini bu kez de erkek ayakkabılarına çevirmeleriyle yaşanacaktır. Beyler dolaplarının işgalini şaşkın gözlerle izlerken bu kez de tasarımcılar erkek ayakkabılarını bayanların dolaplarına ve ayaklarına geçirmeyi başardılar. Maskülen yani erkek giyim ilk takım elbiselerin bayanlara uyarlanması ile başlayan süreç hızla ilerliyor. Maskülen akımında takım elbiselerden sonra kravat, şapka gibi aksesuarlar takip ederken bu yıl oldukça dikkat çeken tasarımlardan biri sayılan erkek tarzı bayan ayakkabıları koleksiyonlarda izleyenlerin şaşkın bakışları arasında sergilendi.

brogues ayakkabı

Erkek tarz ayakkabı modelleri bu sezon farklı tasarımlarla kadınların beğenisine sunulurken ilk bakışta dikkat çeken Oxford trendin en sık görünen parçası olacaktır. Erkek ayakkabıları arasında da oldukça moda olan Oxford modelde düz yada topuklu modelleri bayanların beğenisine sunulurken deri yada süet tasarımları ve bağcık detaylarıyla göz önünde olan bir model Brogues de seçimlerde yer alacaktır. Erkeklerin deri ayakkabılarından biri olan Brogues bağcıklı küçük topukları olan deliklerle süslenmiş modele verilen addır. Derby ayakkabı modelleri ise bale ayakkabılarını andıran düz kalın tabanlı ve kayış detayıyla dikkat çekecektir.

erkek gibi giyim modası

Erkek tarzı ayakkabılar kullanırken tasarımcılar feminen yani dişiliğinizi yansıtan kıyafetlerle kullanmanızı tavsiye etmektedirler. Erkek tarzı bayan ayakkabıları kısa elbise, etek ve şort gibi kadınsı parçalarla kullanarak sıra dışı tarzınızla her ortamda öne çıkabilirsiniz. Kadınsı hatları çizen elbise, salaş bir hırka ve üzerine büyük beden ceketle kombininizi oluşturmanız şıklık yarışında diğer kadınların önüne geçmenizi kolaylaştıracaktır. Bu ayakkabılar yün diz altı çorap, örgü elbiseler ve kürk gibi sıcak materyallerle inanılmaz bir uyum sergilemenizi sağlayacağı gibi topuk modellerinin de bulunduğu bu tarz ayakkabılarla kombinleriniz de dik yaka kazak, jean ve büyük kabanları tercih edebilirsiniz.

erkeksi giyim trendi

Şık erkeksi kadın ayakkabıları bu sezonun en çok tercih edilen parçaları arasında yer alırken birçok ünlü trendi yaşamaya başlamış bulunmaktadır. Kış ve yaz sezonunun en çok konuşulacak modelleri arasına giren bayanlarda erkek tarzı kadın ayakkabılar tüm kıyafetlerinizle yapacağınız tüm kombinleriniz ile yaşayabilirsiniz.

erkeksi kadın ayakkabılar erkek tarz ayakkabı trendi erkek tarzı ayakkabılar erkek tarzı bayan ayakkabı erkek tarz kadın ayakkabılar kadınlarda erkek tarzı ayakkabı modası


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
tiftik kazak
Tiftik kıyafetler ve aksesuarlar

Tiftik kıyafetler ve aksesuarlar kış mevsiminin soğuk geçmesiyle birlikte koleksiyonlarında yer alan trend parçalar arasında dikkat çekiyor. Tiftik kıyafetler ve...

Kapat