Up
kalın tabanlı ayakkabı modelleri

Kalın tabanlı ayakkabı modelleri bu sezon oldukça ilginç tasarımlarla kendini gösterirken birçok ünlünün giydiği ve moda olan parçalar yaza damgasını vuracaktır.

Kalın tabanlı ayakkabı modelleri sezonun en yeni trendlerinden biri olurken aslında trend yeni değil aslında çünkü eski yıllarda bu tabanlar oldukça moda idi. 2014 İlkbahar yaz sezonunda modern tasarım ayakkabılarında da yer alan kalın tabanlar kısa boylu bayanların daha çok tercih edeceğini tasarımlar olurken olukça kalın olan tabanlar bayanların boy kusurlarını da ortadan kaldırarak daha uzun görünmelerini sağlayacaktır.

deri kalın tabanlı ayakkabılar

Kalın tabanlı ayakkabılar görsel olarak biraz farklı görünseler de kesinlikle şirin olduklarını söylemem gerekiyor. Bu ayakkabılar daha çok baharlık ve spor modellerde tercih edilirken bayanların farklı kombinler yaratmalarında etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkacaktır. Düz renk taban tasarımları olduğu kadar desenli modelleriyle de dikkat çeken bu trendde leopar, zebra, puantiye, çizgili ve çiçekli modeller kullanılarak şık şekillerde detaylandırılmıştır.

kalın taban ayakkabı

Kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri erkek tarzı yani maskülen çizgilerde karşımıza çıkarken bağcıklı modeller tasarlanarak uygulanmıştır. Eski zamanların hava şartları düşünülerek tasarlanmış olan bu tabanlar günümüzde bayanların ayakkabılarında estetik olarak yer alacaktır. Kalın tabanlar genelde kısa pantolon ya da tayt modelleriyle zıt bir şekilde kullanılmakla birlikte kadınsı yönünüzü farklı bir tarzda çekicilik katarak salınmanızı sağlayacaktır.

kalın taban ayakkabılar

Yüksek tabanlı ayakkabı modelleri şimdiden dünyaca tanınan ünlülerin seçimlerinde yer alırken özellikle hepimizin stil ikonu olarak gördüğümüz Rihanna bu ayakkabıları kullananlar arasında dikkat çekmektedir. Jean pantolonların altında da çok şık duran bu tarz ayakkabıları günlük yaşamınızda giyerek sokak modasına ayak uydurabilirsiniz. Kalın tabanlı ayakkabı modelleri gençler arasında adeta çılgınlık seviyesinde beğeni kazanırken sizlerinde mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

kalın taban ayakkabı modası kalın taban ayakkabı modelleri 2014 kalın taban kışlık bot kalın tabanlı ayakkabı modelleri kalın tabanlı spor ayakkabılar kalın taban spor ayakkabı yüksek tabanlı ayakkabılar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bayan yuvarlak gözlük modelleri
Bayan yuvarlak gözlük modelleri

Bayan yuvarlak gözlük modelleri bu yılın güneşli günlerinin aranılan tasarımlarından biri olurken özellikle farklı tarzını sergileyen bayanların ilgisini çekecektir. Bayan...

Kapat