Up
kalin-topuklu-ayakkabi-modelleri 6

Malum, önümüz kış. Giyim ve aksesuar ürünlerinde de ona göre tercih yapmak gerekiyor. Her kış sezonunda olduğu gibi önümüzdeki sonbahar-kış sezonunda da bizleri birbirinden şık, modern ve dikkat çekici bot ve çizme modelleri bekliyor. Kış aylarında ayaklarımızı sıcacık tutan ve bir yandan da modayı takip etmemize olanak sunan en yeni çizme modelleri arasında, kalın topuklu çizmeler de yer alıyor. Hem trend bir görünüm sağlayan hem de kullanımı oldukça rahat olan kalın topuklu çizmeler, topuklu ayakkabı ile yürüyemeyenler için de iyi bir alternatif.

Kalın topuklu ayakkabılar, artık ince topuklu ayakkabıların yerini almış durumda. Üstelik ince topuklular ayak sağlığını ciddi şekilde tehdit ederken, kalın topuklular oldukça kolay ve rahat yürümenize de olanak sağlıyor. Bu tip ayakkabılar moda dünyasının gözdesi olurken, bir yandan da çalışan kadının da favori seçimlerinden biri oluyor.

Topuklu ayakkabı ile yürümek bir sanattır sözü, önümüzdeki bir kaç sezon rafa kalkacak. Çünkü artık kalın topuklular moda. Hem gece ayakkabılarında, hem de çizme ve botlarda ince ayakkabıların modası geçmiş gibi görünüyor. Bayanlarda da kalın topuklu çizme ve botlara doğru birkaç sezondur ciddi bir yöneliş var.

Modayı yakından takip etmek istiyorsanız, kışlık dolabınızda mutlaka bulundurmanız gereken parçalar listesine, kalın topuklu ayakkabı modellerinden birini de eklemeyi ihmal etmeyin. Zira soğuk kış günlerinde ince topukluların üzerinde yürümekte zorlanırken, kalın topuklu ayakkabılarınız ile karın keyfini çıkaracaksınız.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
h-m-elbise-modelleri 6
H&M Elbise Modelleri

Amerika ve Avrupa'dan sonra Türkiye'deki kadınların da yeni gözde moda markası H&M, birbirinden şık koleksiyonlar sunmaya devam ediyor. 2013 yaz...

Kapat