Up
katy perry saç modelleri

Katy Perry saç modelleri ünlü şarkıcının güzel yüz hatları ve verdiği iyi enerji ile bütünlük sağlarken yeni görünüş arayan kadınlarında tercihlerinde yer alabilir.

Katy Perry saç modelleri her haliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel bayanlardan biri olurken özellikle hayranları tarafından cesareti, farklı saç renkleri ve modelleriyle de ikon haline geldi. Ünlü şarkıcı bu yılın birçok farklı saç modelini kullanan ünlüler arasında öne çıkarken aslında retro saç modellerine daha çok yatkın olan şarkıcı genelde siyah tonlarını kullanmasıyla dikkat çekiyor. Bizlerde ünlü şarkıcının saç renklerini ve modellerini sizler için yorumlarken giydiği kıyafetlerle uyum sağlayan saç modelleriyle de dikkat çektiğini hemen fark ettik.

bukleli saç modeli

Retro saç rengi ve modeli ile dikkat çeken ünlü şarkıcı makyajıyla tamamladığı siyah koyu renk saçları sayesinde muhteşem bir güzellikle yakalamış. Eski yıllara atıfta bulunurcasına kısa küt modelinin kahkül detayları ve iri bukle detaylarıyla tamamlanan saç modeli bu yılın trendini yansıtanlar arasına girmesini sağlıyor.

katy perry

Yandan ayrılan saç modeli ünlü sarkıcının koyu siyah saç rengi yine aydınlık yüzünü daha çok ortaya koyarken uzun kahkül tercih etmiş. Bu tarzda saçlarını yandan ayırarak kulak üzeri ve kulak arkası yaptığı yandan salık saç modelinin uç kısımlarındaki doğal bırakılmış iri bukleler yaratılmıştır.

katy perry saç modelleri

Belirgin bukleli saç modeli siyah ve kahkül kullanan ünlü bu kez kıvırcık belirgin buklelerle yandan ayrılmış bob tarzı küt modelli tercih etmiş. Bu saç modeli sanatçıya çekicilik kazandırdığı gibi enerjik bir görsellik vermiştir.

retro saç modeli

Retro kıvrımlı saç modeli bu kez karşımıza yine göz kamaştırıcı güzellikle çıkan ünlünün uzun saçları ile öne çıkmasını sağlıyor. Katy Perry’nin yine olmazsa olmazı kahkülleri uzun saç modeline paralel uzunlukta tercih edilirken saçının bir bölümünü geriye doğru bırakan ünlü sanatçı bir kısmını da omuz önünde sergiliyor. Katy Perry saç modelleri içinde bu tasarım retro tarzı sade ve iri kıvrımlarla şekillenirken oldukça kadınsı bir görüntü kazanmasını sağlıyor.

retro saç rengi ve modeli siyah saç modelleri siyah uzun saç modelleri yandan ayrılmış saç modeli


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
ünlülerin abiye elbise modelleri
Ünlülerin abiye elbise modelleri

Ünlülerin abiye elbise modelleri 2014 yılı Grammy müzik ödülleri töreninde adeta şıklık yarışına dönüşürken kadınlar kırmızı halıda muhteşem bir görsel...

Kapat