Up
kirmizi-abiye-modelleri

Bir kadını çekici gösteren unsurların başında kesinlikle kırmızı gelir. Kırmızı ruj, kırmızı oje, kırmızı elbise. Hangi detayda gizli olursa olsun, kırmızı bir parça ya da makyaj malzemesi, sizi çekici ve dişi göstermeye yetecektir. Tabi kırmızı bir elbise, sizi gecenin en çekici bayanı yapmaya yeter de artar bile. Kırmızı halıdaki ünlülerin en çok tercih ettiği renklerden biridir kırmızı. Sade, düz bir kırmızı abiye bile havanızı bir anda değiştirmeye yetebilir. Diğer renklerdeki elbiseleri ön plana çıkarmak için aksesuar, ve çanta gibi detaylara ihtiyaç duyarız, ancak kırmızı abiyeyi öne çıkarmak için herhangi bir desteğe gerek yoktur. Kırmızı abiyeler zaten sizi gecenin en dikkat çekici bayanı yapmaya yetecektir.

2013 yılı abiye modellerinde, rengi ne olursa olsun detaylarda dantel dikkatimizi çekiyor. Kollarda, omuz bölgesinde, etek kısmında ya da elbisenin tümünde karşımıza çıkan ve elbiseye hoş ve zarif bir hava kazandıran dantel detayı, bir de kırmızı abiye ile buluşursa, ortaya harika bir tasarım çıkabiliyor. Kırmızı abiye modellerinde ne çok rastladığımız modeller arasında straplez elbiseler, sırt dekolteli abiyeler ve pileli elbiseler yer alıyor.

Bu sezon kokteyl ve partilerde tercih edebileceğiniz kırmızı abiyenizin modelini, zevkiniz ve vücut tipinize göre seçebilirsiniz. Bacaklarınıza güveniyor musunuz? O zaman straplez, mini kırmızı bir abiye sizin için çok doğru bir seçim olacaktır. Eğer üst bölgenize güveniyorsanız, iddialı bir göğüs dekoltesi olan kırmızı abiye ile gecenin en çekici bayanı olmanız da kaçınılmaz olacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bellona-koltuk-takimlari 9
Bellona Koltuk Takımları

Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından birisi olan Bellona, gerek konforu gerekse kalitesi ile mobilya alışverişlerinde ilk adreslerden biri oluyor. Ayrıca...

Kapat