Up
tek askılı kırmızı elbise

2013 yaz sezonunun ve her sezonun vazgeçilmez renklerinden birisi olan kırmızı, kadınlar arasında en çok tercih edilen renklerin de başında geliyor. Hem dudaklarda hem de elbiselerde dişiliğin sembolü olan kırmızı; parti ve davetlerin de vazgeçilmezi oluyor. Hemen her gece elbisesinde karşımıza çıkan kırmızı rengi, hakkında merak edilen sorulardan biri de ” kırmızı elbise ile hangi renk ayakkabı giyilir? ” ya da “kırmızı elbise ile nasıl makyaj?” gibi sorular oluyor.

Gecenin ve gece hayatının vazgeçilmezi olan siyah rengi, kırmızı renk elbise kombinlerinizde kullanabileceğiniz renklerin başında geliyor. 2013 yaz trendlerinden de biri olan siyah stilettolar,kırmızı abiye elbiseleriniz ile tamamlamak için ideal bir seçim. Ayrıca siyah çanta ve aksesuarlar da, bu kombinin bir parçası olacak.

Kırmızı elbise ile gümüş renginin uyumu, gözünüzden kaçmasın. Gecenin en şık ve en dikkat çekici bayanlarından birisi olmanızı sağlayacak bu ikili, kırmızı elbise ve gümüş rengi ayakkabı birlikteliği ile ortaya çıkıyor. Gümüş rengi bantlı ayakkabılarınız, kırmızı straplez, mini elbisenizi tamamlayabileceğiniz türden.

Kırmızı elbiseniz ile kırmızı ayakkabılarınızı da kullanabilirsiniz. Kırmızı stilettolar ve kırmızı aksesuarların hakim olduğu kırmızı elbise kombini, hem doğum günü partileri, hem düğünler hem de özel davetler için ideal bir seçim. Baştan aşağı kırmızıya büründüğünüzde, gecenin en dikkat çekici bayanı olacaksınız.

Kırmızı maxi boy elbisenizi, sezonun trendi saks mavisi aksesuar ve ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Saks mavisi stilettolar, bu tarz bir elbise için doğru bir seçim.


No Thumbnail

There is not any older post !

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın