Up

Kot Gömlek Kombinleri

by 29 Ağustos 2013 Genel Like

kot-gomlek-modelleri 10

Biz bayanlar için güzel ve bakımlı görünmenin yolu, giydiklerimizden geçer. Şık ve modaya uygun trend parçalarla doldurduğumuz dolabımızda, kimi zaman giyecek hiç bir şey bulamayız. İşte böyle durumlarda, hemen her renkte kıyafet ve aksesuarlar ile kombinleyebileceğimiz birkaç parçanın olması, bizi rahatlatır. Bu parçalardan biri kuşkusuz kot gömleklerdir. Hem straplez model parti elbisesini kombinleyip bir havuz partisine gidebileceğiniz, hem de beyaz şortunuz ile kombinleyip arkadaşlarınızla sinemaya gidebileceğiniz kot gömlekler, görünümünüze hem havalı hem de casual bir görünüm kazandıracak. İstanbul 2013 sokak modasında da sıkça karşımıza çıkan kot gömlek kombinlerinde karşımıza birbirinden farklı tarzlar yer alıyor.

İster pembe kabarık bir etekle kombinleyebilir, isterseniz de leopar desenli dar pantolonunuzla tamamlayabilirsiniz bu gömlekleri. Ne ile kombinleyebileceğiniz tamamen size kalmış. Kot gömlek kombinleri arasında sokakta birçok farklı tarzı bir arada bulabilirsiniz. Bu sezonun modası çan etekler de bayanların kot gömlek kombinlerinde tercih ettikleri etek modellerinin başında geliyor.

Tüm bu tarzların dışında, yüksek bel maxi etekler, mini şortlar, İspanyol paça pantolonlar ve taytlar da kot gömlek modelleri ile kombinlenen kıyafetler arasındaki yerini alıyor. Hem şık hem de spor bir tarzı bir arada arıyorsanız, kot gömlek kombinlerinizi spor ayakkabılar ya da dolgu topuklu sandaletler ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca her kadının dolabında bulunması gereken siyah küçük elbiseler de yine kot gömlek modelleri ile kombinleyebileceğiniz kıyafetler arasında yer alıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kalin-topuklu-ayakkabi-modelleri 6
Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Malum, önümüz kış. Giyim ve aksesuar ürünlerinde de ona göre tercih yapmak gerekiyor. Her kış sezonunda olduğu gibi önümüzdeki sonbahar-kış...

Kapat