Up
lila abiye modelleri

Yumuşak ve saf görüntüsü ile oldukça zarif bir duruş sağlayan lila rengi, 2013 yaz sezonunda abiye elbiselerde de karşımıza çıkıyor. Naif bir görünüm yakalamak isteyen bayanların tercihi olan lila rengi abiye elbiseler, kırmızı halıdaki bayanların da tercihi oluyor.  Özellikle tül detaylı uzun abiye elbiselerde karşımıza çıkan lila rengini, hem partilerde, hem mezuniyet törenlerinde, hem de özel davetlerde tercih edebilirsiniz.

Her sezon kullanabileceğiniz renklerden birisi olan lila rengi, her model abiyeyi güzel gösteriyor. Pembe ve mor arasında bir renk olan lila, abiye elbiselerde bolca karşımıza çıkıyor. 2013 yaz sezonunda, abiye elbise modellerinde özellikle transparan detaylar ve danteller dikkat çekiyor. Lila rengi abiye elbiselerde de gözümüze çarpan danteller ve transparan detayların yanı sıra, etek kısmı tül lila abiyeler de oldukça zarif görünüyor.

Hem esmer hem de sarışın bayanların tercih edebileceği bir renk olan lila, bu sezon nişanlık modellerinde de rastladığımız renkler arasında. Bu elbiseler ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de, lila rengi abiyelerle hangi renk ayakkabıların tercih edileceği oluyor.

Bu sezon ayakkabı modasında, özellikle de abiye ayakkabılarda sıkça rastladığımız gümüş rengi ayakkabılar, lila rengi abiyelerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz ayakkabılar arasında yer alıyor. Ayrıca elbisenin tonuna göre siyah ya da altın rengi aksesuar ve ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 palto modelleri
2014 Moda Renkleri

Yaz sezonuna veda etmeye hazırlanırken, 2014 sonbahar-kış koleksiyonları da mağazalarda yerini almaya başladı. Kış aylarında beklenen koyu renkler ve sade...

Kapat