Up
yeni-evye-modelleri

Lüks mutfak tasarımları bayanların kullanımında kolaylıklar sağlamakla birlikte aynı zamanda göze hitap edecek şekilde dizayn edilmektedir.

Lüks mutfak tasarımları kadınlara hem kolaylık hem de pratiklik sağlayacak modellerde hazırlanırken sezonun zengin görünüm modasıyla birlikte gösterişi çizgilerde markaları ürün gamında yer almaktadır. Evyelerde ne kadar az bulaşık yıkansa da farklı alanlarda kullanım kolaylıklarıyla geliştirilen modellerde bulmak günümüzde mümkün olmaktadır. Evye ve armatür markası olarak bilinen Alman markası Blanco Blancoaxis serisi evye çeşitleriyle satışa sunuldu.

Blanco

Blanco Blancoaxis serisi mutfaklar ihtiyaçlara karşılık vermesi konusunda da iddialı tasarımlarıyla dikkat çekerken paslanmaz çelik özelliği de tercih sebebi olacaktır. Üründe amaçlanan pratik kullanımın yanında tasarımında ön plana çıkan kolaylıklar düşünülerek tasarlanan evyeler siz görücülere kendini mutlaka beğendirecektir. Mutfakta şıklık ve deneyim kazanmayı amaçlayanların tercih edeceği bir model olan Blancoaxis serisi evyede kesme tahtasının olması multifonksiyonel olan süzgeç doğranan malzemenin direk tencerede olmasını hem zaman hem de pratiklikte kolaylaştırıyor. Bu yeni eklemeler pişirmeye de yardımcı olan unsurlar olarak kabul göreceğe benzer.

Blanco Blancoaxis serisi

Blanco evye ile paralel olarak yerleştirilen ürün buharda pişirmede ön plana çıkan başlangıç aşamasında ana kaseye kancalanmış paslanmaz çelik malzemesi olan tepsiye taşıma görevi görüyor. Tasarımda estetik ve şıklık bir arada fonksiyonellik ve zamandan kazandıran bir ürün geliştirilmiş. Esnek tasarım direk evyeden tencereye aktaran kolay ve kullanışlı tarzıyla paslanmaz çelik özelliğiyle uzun ömürlü, kolay temizlenen özellikleri mutfakta deneyim kazanmakta size kolaylıklar sağlayacaktır.

Blanco mutfak

Blanco mutfak modelleri içinde dikkat çeken bu üründe evyede ve damlalıkta olan çizgiler cam kesme tahtasının çizgileriyle aynıdır. Bu model hem modern hem de fonksiyonel aksesuarlarla rahatlığın yanında görsel olarak da bir bütünlük sağlıyor. Evyede damlalıkları sağ ve solda olma özellikleriyle seçeneklerle tercih yapmanıza olanak sağlıyor. Bu modellerin evyelerinin farklı malzemelerden olanları da üretilirken bunlar paslanmaz çelik,  silgranit, sert seramik olarak üç ayrı malzeme olurken üründe malzemede tercihinize göre değişebiliyor.

yeni-evye-modelleri

 

mutfak evyeleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bayan sweatshirt modelleri
2014 Bayan sweatshirt modelleri

2014 Bayan sweatshirt modelleri bahar aylarının spor eğilimlerinden biri olarak kreasyonlarda sergilenirken uzun yıllardır sürdürdüğü modasını sürdürecektir. 2014 Bayan sweatshirt...

Kapat