Up
mango kot şort

Mango denim koleksiyonu 2014 ilkbahar yaz tüm kreasyonlarda yer alan ve yaz denildiğinde akla gelen ilk kumaş olan denim kullanılarak hazırlanan parçalardan oluşuyor.

Mango denim koleksiyonu 2014 yeni sezonda bu özel kumaş üzerinde duran markanın spor ve şık tasarımlarıyla yıla dolu dizgin giriyor. Mango denim koleksiyonu çeşit yelpazesi geniş olan marka genç kesime yönelik farklı ve detayları oldukça fazla olan parçalarla tanıtımını gerçekleştirdi. Denim kumaş kaba ve sert kumaşlardan ilkbahar yaz mevsimi sayesinde kurtulmayı başarırken özellikle beyaz renk tarzını sokaklara indiriyor.

mango beyaz pantolon

Mango denim kıyafetler içinde birbirinden hoş bir çok kıyafet sunulurken ceket, jean pantolon, gömlek, şort, etek, tulum ve salopetler yaz aylarında bayanların tercihleri arasında yer alacaktır.

mango denim koleksiyonu

Mango denim ceketler beyaz ve mavi tonlarının birçok çeşidiyle renklenirken genelde bedene oturan slim fit modeller tercih edilmiş. Mango denim pantolon modellerinde tabi ki dar skinny pantolon trendi hayli fazla kullanılırken boyfriend tasarımlarda oldukça farklı tasarımlarla vitrinlerde yerini alacaktır. Mango denim pantolonlar model ve renkleri kadar u sezonun önde gelen eski ama yeni eğilimi yırtıklarla birlikte sunuluyor.

mango denim koleksiyonu 2014

Mango denim salopet işçi tulumlarını andıran kalın ve rahat modellerle şık ve ince akıcı tensel kumaşlardan tasarlanmış klasik spor modeller dikkat çekecektir. Mango salopet şort modelleri de bol paça şort detaylarıyla yer alırken gömlek modelleri dar ve bol modellerde genelde açık buz mavi tonlarında tasarlanmışlardır. Koleksiyon kombinlerinde şık denim parçalar triko kazak, sweatshirt, tişört, body, kolsuz atlet ve gömleklerle tamamlanmıştır.

mango denim mont

Mango denim koleksiyonu bu yaz ağırlıklı olarak etek ve şort üzerinde toplanmış görünüyor marka şık bir çok çeşit sunduğu gençlerinde oldukça fazla ilgi duyduğu mini denim etek ve mini denim şortları dar vey yırtık modelleriyle genç nesle sunuyor. Birbirinden farklı yıkama tonuna sahip olan bu iki kıyafet parçasında üzerinde bulundurduğu detaylarıyla da dikkat çekmeye devam edecek. Koyu tonlardan, mavi ve buz mavisi açıklığına kadar koleksiyonda tasarlanan bir çok şort ve etek modelleri tüm ayakkabı ve üst tercihlerinizde size zorluk yaratmayan şık modellere Mango denim koleksiyonu 2014 ilkbahar yaz sezonunda sahip olabilirsiniz.

mango denim tulum mango kot ceket mango kot gömlek mango kot şort mango salopet modelleri mango yırtık jean mango yırtık kot


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
neon renkler
Neon renk trendi

Neon renk trendi 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarda az da olsa görünmeye başlarken modasına 2013 yazında başlayan canlı tonlarla karşımıza çıkacaktır....

Kapat