Up
mesaj veren kıyafet modası

Mesaj veren kıyafet modası geçtiğimiz yıl başladığı trendini yeni sezonda hayli iddialı tarzda sürdürmeyi başaracak ve her yerde karşımıza çıkacaktır.

Mesaj veren kıyafet modası kış sezonunda başlayan çılgın kelimeli kıyafet trendinin hızla yükselişe geçişiyle yaşanacak olmakla birlikte özellikle bahar ve yaz aylarında üst üstte giyilmeyen özgür kıyafetler üzerinde bulunan birçok marka, kelime, çizgi film kahraman isimleri ve aklınıza gelebilecek kadar geniş kullanılan bu kelimeler oldukça esprili, şirin görüntülerin yanı sıra farklı mesaj verme yolu olarak da karşımıza çıkacak. Tasarımcılar bahar ve yaz mevsiminde genel üst yada elbise etek modellerinde bu mesaj yazıtlarını kullanırken oldukça dikkat çeken bu yazılar özellikle büyük ve parlak yada farklı biçimlere şekillendirilerek sunuluyor.

mesaj veren kıyafet modası

Mesaj veren kıyafetler ünlü bir çok markanın koleksiyonunda yer alırken bu sayede büyük billboard yazılarına benzeyen kendi isimlerinin bulunduğu kıyafetlerde teşhir ediyorlar. Bu sezon marka isimleri oldukça moda olurken tabi maksat sadece moda değil bu kıyafetler reklam yapanında kolay yollarından biri olarak podyumlarda yer alıyor. Tasarımlar oldukça ilginç kıyafetleri de ortaya çıkardı bu sayede sadece karınlıkta belli olan mesaj yazılı tişörtler çiçek, mutluluk, marka isimleri ve küfür içeren kötü mesajlarda kıyafetlerde yer alan sadece sayabildiklerim arasında.

mesaj veren kıyafetler

Mesaj yazılı kıyafetler biraz asi bir tarz olarak dikkat çekerken punk tarzı kıyafetlerde ya da salaşlıkla rahat kombinler için oldukça iyi zeminler oluşturmanızı sağlayacak. Tasarımcılar sadece kelime olarak kullandıkları şekiller kadar bu kelimelerle tamamen bir desen yaratırcasına kıyafetleri saran mesaj ve marka isimleriyle dikkat çekecekler. Bayanların bu konuda ilgisi oldukça yoğun mesajınızı yada markanızı siz seçiyor ve üzerinizde taşıyorsunuz. Bu trendi yaşamak isteyenlere tavsiyemiz kıyafetlerinde taşıdıkları mesajların farkında olarak tercihlerde bulunmaları olacaktır. Triko kazaklarda kollarda, göğüs üzeride dikkat çeken bu mesaj yazıları düz renk üzerine zıt renklerle de daha çok dikkat çekerliliği arttırılmıştır. Tasarımcılar bu trendi spor, ofis tarzı ve şık birçok kıyafetin üzerinde yorumlarken mesaj veren kıyafet modası sizin içinizdekileri haykırmanızı sağlayabilir.

mesaj yazılı kıyafetler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlık tulum modelleri 2014
Yazlık tulum modelleri 2014

Yazlık tulum modelleri 2014 yaz mevsiminin en şık tasarımları arasında bu sezonda göreceğimiz parçalar kataloglarda bayanlara sunulmaya başlandı. Yazlık tulum...

Kapat