Up
metalik-renk-modasi

2014 Yılında ihtişam, renklerin parlaklığı ve sınırsız trendleri bizleri beklerken bu sezon metalik renk modası kadınların tarzlarını farlılaştıracaktır.

Metalik renk modası geçtiğimiz yaz kendini daha çok makyaj trendlerinde gördüğümüz metalik çılgınlığının uzantısı olarak modasına doludizgin devam edecektir. Bu yıl kıyafet, çanta ve ayakkabılarda da kendisini gösteren metalik renk modası oldukça dikkat çeken tonlarıyla uzay çağını anımsatan bu trend bu kış sezonunda dahi parlaya devam edecektir.

metalik renk modası

Metalik renkler genelde gümüş, altın, bronz renklerde tanımlayacağımız tonlar arasından yaratılırken sizlerde yeniliklere açıksanız mutlaka bu akımı incelemelisiniz.

2014 Metalik renk trendi sizlerinde görünümünüzde farklılık yaratmanızı sağlarken özellikle iddialı kadınlar için iyi bir tercih olacaktır. Alternatif bir çok rengin üzerine konan metalikler bir çok rengi de metalik kartelasına eklemiş durumdadır. Fuşya, yeşil, mor, gibi renklerde de metalik renk trendine eklenirken metalik tonları her kıyafette kullanabilirsiniz fakat bu tonların kombinlerinizde kullanırken dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir. Zaten oldukça dikkat çekici olduğu için bu renkleri kırıcı yumuşatıcı tonları tercih etmeniz önemlidir.

metalik renk trendi

2014 Metalik modası bu yıl baştan aşağı metalik giyinme tarzı da oldukça moda fakat oldukça cesaret isteyen bu tarzı kaç kişi tercih eder bilinmez ama çok sade kıyafetlerinizi sadece seçeceğiniz metalik aksesuarlarla bile tamamlamanız bu trend için ideal seçimlerden biri olacaktır. Daha çok bu metalik trendi abiye elbiselerde tercih edebilirsiniz ışıl ışıl parlayan payetli, simli ve pullu tasarlanmış elbiselerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

metalik renk oje

Metalik renkler sadece kıyafetlerde ayakkabı ve çantalarda yer almazken bu yıl bayanların gözleri metalik renklerle parlayacaktır. Adeta gümüş ve altın tonlarını kullanarak yapılan far uygulamalarıyla ortaya ilginç makyajlar çıkmasına neden olacaktır. Bu durum tırnaklar içinde geçerli olurken taşlar, boncuklar pullar payetlerle tırnaklar üzerinde süslemeler oldukça dikkat çekecektir.

metalik renk ayakkabı modelleri metalik renk çanta modelleri metalik renk elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014-kis-etek-modelleri
2014 Kış etek modelleri

Bayanların en dişi ve en seksi göründükleri kıyafet 2014 Kış etek modelleri ile gözde markaların koleksiyonlarında yer alarak sergilenmeye başlandı....

Kapat