Up
2013 mini gelinlik modası

Klasik, kabarık formda, straplez gelinlik modellerinin yanı sıra, özellikle son yıllarda bayanlar, farklı gelinlik modelleri peşinde koşuyorlar. Belki de küçük bir kız çocukluğu olduğumuz dönemden beri hayalini kurduğumuz gelinlik, kimilerine göre yerlere kadar uzanan hatta kuyruklu bir gelinlik modeli iken, kimilerine göre mini ve sıradışı bir gelinlik modelidir.

Özellikle son yıllarda bayanlardan gelen ilgi ile modacıların daha çok yönelmeye başladığı ve moda evlerinde de daha sık yer almaya başlayan mini gelinlik modelleri, birçok ünlü bayanın da sıkça tercih ettiği bir gelinlik olan mini gelinlikler, birçok farklı modelde karşımıza çıkıyor.

Belden oturtmalı etek kısmı kabarık abiye elbise tarzında olan mini gelinliklerin yanı sıra, taşlarla süslü mini gelinlikler de favoriler arasında yer alıyor. 2013 yaz sezonunda trend olan dantel detaylar da yine bu gelinlik türlerinde de karşımıza çıkıyor. Ayrıca transparan ve dekoltelere de mini gelinlik modellerinde rastlamak mümkün.

Bunların yanı sıra, çok tercih edilen modellerden biri de mini başlayıp tek tarafı yerlere kadar inen fırfırlarla süslü mini gelinlik modelleri de oldukça revaçta. Süt beyaz gelinliklerin yanı sıra, bu yaz kırık beyazlar ve krem tonları da sezonun favori modelleri arasında yer alıyor. Süslü ve hareketli modelleri tercih edecekseniz, etek kısmı kabarık formlu, prenses elbiselerini anımsatan mini gelinlik modellerine de göz atmanızda yarar var.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
siyah köşe koltuk takım
Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Modern ev dekorasyonlarında, son yıllarda en çok tercih edilen mobilyaların başında gelen köşe koltuk takımları, birbirinden farklı model ve renk...

Kapat