Up
bluz kombini

Moda bluz ve gömlek modelleri konusunda artık daha seçici davranan bayanlar günlük hayatlarında dahi şık olmaya dikkat ediyorlar.

Moda bluz ve gömlek modelleri her sezon yeni trendlerle karşımıza çıkarken eskisi gibi bayanlar giyime önem veriyorlar tabi ki şık olmayı ön planda tutuyorlar. Tasarımcılar birbirinden şık üst modelleri koleksiyonlarda tanıttılar ve tarzınıza uygun modellere sahip olmak için yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

bluz kombini

Bluz ve gömlek kombini yaparken bir çok alt parçadan yardım alabilirsiniz özelliklede etek, şort, pantolon, spor, klasik, ve şık tarzı siz belirleyeceksiniz ve kendiniz yaratacaksınız. Bu sezon kumaş, desen, detay ve modelleriyle daha da bir şık tasarlanan üstler şık ve moda olan tüm alt parçalarla tamamlanmıştır. Bu yıl dikkat çeken üst tasarımları arasında ipek, şifon ve hafif bir çok kumaş üzerinde kürk detaylarla süslenmiş bluzlar yer alıyor modellere bakıldığında kısa veya uzun kollar, uzun veya kısa boylar tasarlanırken kürk detayları kol, omuz, kol ve etek uçlarında tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

bluz ve gömlek modelleri

Deri bluz ve gömlekler sezonun en trend parçalarından olurken bu şık kumaşı özellikle siyah renk kullanılarak yaratılan modelleri tercih edebilirsiniz. Desenlerin kullanıldığı bluzlar ve gölekler kalp, yıldız, çizgi, geometrik ve çiçek desenleri ince tiril tiril kumaşlarda yer alacak. Tabi ki moda olmasına gerek olmayan artık her sezon koleksiyonlarda görmeye alıştığımız beyaz gömlekler bu kez daha maskülen yada feminen tasarımlarıyla bayanlara sunuluyor.

moda bluz modelleri

Bluz ve gömlekler yakalarındaki, manşetlerindeki detaylarıyla tüm giyim tarzları için beyaz gömlekleri kullanmalısınız. Üst modellerinde bluz yada gömleklerde tasarlanan kol modelleri de oldukça ilginç kollar kısa ve geniş, yuvarlak omuzlar, düşük kollar, valonlu kollar bu üst modellerin kol detayları arasında yer alacak. Şeffaflık yada transparan bluz ve gömlekler kış ve yaz aylarının bence en seksi moda trendleri arasında ilk sırada yer alacak gibi gizemin, şıklığın sunulduğu tasarımlar oldukça otantik bir duruşta gösterecek.

deri bluz ve gömlek

Moda bluz ve gömlek modelleri sektörde markalaşan firmaların koleksiyonlarında en  yeni tasarımları ile sizleri beklerken trendleri takip etmek için yapmanız gereken sadece mağazaları dolaşmak olacaktır.

moda bluz ve gömlek modelleri transparan bluz yeni sezon bluz modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yataş genç odaları
Yataş genç odaları

Yataş genç odaları çocukluktan ergen olma ve gençliğe geçiş dönemlerinin takımlarında yavrularımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayan tasarımlarla sunuldu. Yataş genç...

Kapat