Up
costume

Bir çok kadın için pek tercih edilen bir renk olmasa da aslında mor, renkler dünyasında en dikkat çekici renkler arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında bir davete katılacaksanız, hele de bir de güneşte yandıysanız, mor elbiseden daha iyi bir seçim olamaz. Sezonun moda tasarımlarını kullanarak tercih edeceğiniz mor rengi, esmer ve buğday tenli bayanlarda çok hoş bir görünüm yaratıyor. Beyaz tenli bayanlarda ise biraz çiğ bir görünüme neden olabiliyor. Eğer beyaz tenliyseniz ve beğendiğiniz o harika tasarıma sahip elbisenin rengi mor ise, biraz yanmanızı ve bronz makyaj ile de bunu desteklemenizi tavsiye ediyoruz.

Mor elbise modelleri arasında birçok farklı model bulabilirsiniz. Ancak bu yıl, maxi elbiseler ve mor uyumundan harika bir birleşim ortaya çıkıyor. Askılı, tek omuzlu, straplez elbisenin modeli ne olursa olsun, mor renkli uzun elbiseler, davet, kokteyl ve partilerde gözümüze en çok çarpan modellerden birisi olmayı başarıyor. Siz de katılacağınız davet ve partilerde mor elbise tercih edebilirsiniz. Peki, mor elbise altına hangi ayakkabı giyeceksiniz?

Mor ile uyumlu renkler arasında gümüş ve siyah renkleri başta geliyor. Siyah stiletto ve siyah çanta ile kombinleyebileceğiniz gibi, mor elbisenizi gümüş aksesuarlar, gümüş çanta ve gümüş ayakkabı detayları ile de tamamlayabilirsiniz.  Böylece şıklığınızı doğru parçalar ve renklerle tamamlamış olacaksınız.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-makyaj-trendleri1-600x470
2013 Sonbahar Makyaj Trendleri

Biz kadınlar için kıyafetler kadar önemli olan bir şey varsa o da makyajdır. Doğru makyaj ile tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz,...

Kapat