Up
neon renkler

Neon renk trendi 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarda az da olsa görünmeye başlarken modasına 2013 yazında başlayan canlı tonlarla karşımıza çıkacaktır.

Neon renk trendi bazı modacılar tarafından vazgeçilmez bir trend olarak koleksiyonlarda kendine geniş yer bulurken yine içinizdeki heyecanı dışa vurmanızı sağlayacak en ideal tarz olacaktır. Bahar ve yaz mevsiminin güneş ışınlarıyla parlattığı inanılmaz tonları yılın en enerji veren trend renklerinden biri olarak kabul ediliyor. Yaz mevsimi tüm renk yelpazelerini içine alan bir mevsim modacılar birbirinden farklı tasarımlara farklı renk tonlarıyla yeni soluk getirirken eski yıllara dayanan geçmişiyle neon renkler yaz aylarında yine moda olmayı sürdürecektir.

2014 neon renk trendi

Neon renk modası bu kez tonlar karıştırılarak koleksiyonlarında bulunurken yani iki yada daha fazla neon rengi bir elbise yada kıyafette kullanarak daha çekici hale getirmeyi başarmışlardır. Çılgın renk neonlar bu az kıyafet, aksesuar gibi tüm ayrıntılarda dikkat çekecek koleksiyonlara bakıldığında renk yelpazesinde fuşya, pembe, yeşil, sarı, turuncu, mavi, mor, kırmızı renkler en floresan tonlarıyla yer alacaklardır.

neon renk elbiseler

Neon renkler daha çok genç kesimin cesaret edip kullandığı bu renkler tasarımcıların ellerinde çılgın kıyafetlerle tasarlanarak sunuluyor. 2014 Yaz sezonunda tamamen neon renk giymekte bir trend oluşturmanızı sağladığı gibi sade tonlarla da yada koyu tonlarla da birleştirerek eğilimi farklı tarzlara dönüştürmeniz mümkün olacaktır. Siyah yaz sezonunun neon renklerinin en çok kullanıldığı kıyafetlerinde neonlara eşlik ediyor.

neon renk etek

2014 Neon renk trendi daha çok parlak tonları kırmak için tercih edilen siyah renk neonlarla oldukça uyum içinde görünüyor. Cesaretinizi toplamanız, genç ve enerjik görünmeniz bu renk tonlarıyla oldukça kolaylaşacak gibi görünmektedir. Birbirine iki zıt neon tonlarını bir arada kullanmak ise trendlerin ilk sırasında yer alırken daha çarpıcı görünmenizi daha dikkat çeken gözlerin üzerinde olduğunu hissedeceksiniz. Neon renkleri abartabilir yada sadece sade kıyafetlerinizi neon renkli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Neon renk trendini çılgın tarzlarda sunan modacılar seçimleri konusunda eğilimi bayanlara bırakıyorlar.

neon renkler

Neon renk trendi geçen yıldan daha da hoş parçalarda tasarlanırken sizde hareketli ve canlı görünmek istiyorsanız mutlaka bu modaya ayak uydurmalısınız.

neon renkli pantolon neon renk modası neon renk pantolonlar neon renk trendi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlık maksi etek modelleri
Yazlık maksi etek modelleri

Yazlık maksi etek modelleri geçtiğimiz yıl moda olan ve yeni sezonda da trendini sürdüren tasarımları ile koleksiyonlarda yerini aldı. Yazlık...

Kapat