Up
Nicole Richie

Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu hazırladığı her parçada adından söz ettirmeyi başaran ünlü tasarımcının ulaştığı son nokta olarak sunuldu.

Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu ünlü tasarımcının farklı yerde durarak muhteşem tasarımlarıyla dünya tarafından beğenilmeyi başardı. Genç ve klasik birçok parçanın yer aldığı koleksiyonda Richie daha ciddi, kalın ve ince çizgileri parçaları kullanmayı tercih etmiştir. Nicole Richie bireyselliği vurgulayan soyut geometrik şekilleri kullanırken aynı zamanda müzikal köklerden etkilenerek yarattığı mükemmel bir koleksiyonu sizlere sunuyor.

kolye küpe set

Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu bu yılın eğilimleri arasında yer alan soyutluk ve geometrik modasını koleksiyonuna taşıyan tasarımcı bu sezonun renklerine de yer vermiştir. Yaratılan set tasarımları günlük ve şık kombinler için oldukça kullanışlı bakıldığında yüzüğü andıran ok uçlarını küpe, yüzük ve kolye uçları farklı yorumlayan tasarımcı geometrik şekillerden üçgen şeklini koleksiyon tacı etmeyi başarmış. Beşli geometrik şekillerle sıraladığı kolyelere yine bu şekli taşıyan yüzükler eşlik ediyor.

modern kolye modelleri

Nicole Richie büyük kolyeler kadar ince ve nadide gençlere yönelik tasarımlarının arasında ince bileklikler, bilezikler, çengelli iğneleri kullanarak oldukça eğlenceli fakat şık duran tasarımlar ortaya çıkarmıştır. Geometrik şekillerin büyüklü küçüklü sıralanarak hazırlandığı madalyon kolyeler ise sizi kendine hayran bırakacak. Kalın gösterişli bileklik üzerinde de tasarlanan bu şekiller oldukça lüks görsellikle tasarlanmıştır.

Nicole Richie

Siyah asimetrik şekillerde koleksiyonda kolyelerde kullanılarak dikkat çekiyorlar. Koleksiyonun en ilginç detaylarından biri olan deri kolye ve bileklikler evet timsah deri desenini kolye ve bileklikler ile sunan tasarımcı yılın en ilgi çeken bu parçalarını kahve ağırlıkta çalışmış. Tasarımcı kutsal figürlere de koleksiyonunda yer vermeyi ihmal etmeyerek değerli bir çok taşla süslediği tasarımlarını bileklik, kolye, yüzük ve küpeler sergilemiştir. Ünlü tasarımcının koleksiyonunda yer alan her parçada ayrı bir detay gizli olduğundan sizlerin gizemli bir çekicilik kazanmanızda mümkün olacaktır.

şık kolye modelleri

Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu içinde yer alan renkler kahve, bordo, siyah ve mavi renkler kreasyonun renk yelpazesini oluşturmaktadır. Nicole Richie tüm dünyada ses getiren ve hayli fazla gündem yaratan yeni koleksiyonunda çok hoş parçaları sizlere sunmuştur.

şık takı setleri zarif kolye modelleri zarif takı setleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 zara kadIn koleksiyonu
2014 Zara kadın koleksiyonu

2014 Zara kadın koleksiyonu bu sezon hayli geniş bir şekilde hazırlanırken hemen her ihtiyaca cevap verilmeye çalışılmıştır. 2014 Zara kadın...

Kapat