Up
örgü elbise modelleri

Kadınların yaz kış tercih ettikleri, feminen görünmelerini sağlayan ve şık bir kaç aksesuarla kombinlenen örgü elbise modelleri en kolay kıyafetlerden biridir.

Örgü elbise modelleri malum soğukların kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı şu günlerde vitrinlerde dikkat çekici tasarımları ile yer almaya başaldır. Bir kaç sezondur hep ince materyalleri görmeye alışmıştık fakat bu sezon beni eski yıllara götüren modacılar tüvit, yün, tiftik gibi kumaş ve ipleri kullanarak kış mevsiminin gereği dikkat çekiyor. Özelliklede örme elbiseler kumaş elbiselerden daha kolay bir giyim sunan örgü elbiseler spor ve şık giyime oldukça uygun modelleriyle vitrinlerde yer alıyor.

örgü elbise modelleri

Örgü elbiseler güzel vücudunuzun hatalarını sergilemek için uygun modeller yanında vücudundaki kusurları gizleyebilen modellerini de bulabilirsiniz. Geniş kalçalara sahipseniz ve beliniz ince ise beli ortaya çıkaran ve kalçayı saran değil gizleyen uzun değil kısa etekli örğü elbiseler tercih edin. Eğer göbek kusuru varsa bu örgü elbiselerden asimetrik olanları tercih edin dikkat etekte toplanacak bel bol olacak ve bu sayede göbeği kamufle etmiş olacağız.

2014 örgü elbise modelleri

Örgü elbise modelleri geniş kalçalar ve büyük göğüslere sahip olan bayanlar için kloş etekler kalça için ideal tercih olurken göğüs büyüklüğünü de beli saran bir detayla bakışları belin üzerine çekerek bakışları göğüslerden uzaklaşmasını sağlayacaksınız. Örgü elbise modeli seçerken vücut şeklinizi göz önünde bulundurun kusurları dar elbiselerle kapatamaz ortaya çıkarırsınız kusurları gizleyici etek boyu ve darlık ve bolluğa dikkat etmelisiniz. Güzel bacaklarınızı sergileyeceğiniz mini ve midi elbiseler tercih edebilirsiniz.

en güzel örgü elbiseler

2014 Örgü elbise modelleri koleksiyonlarda bayanların beğenisine sunulurken tasarımcılar bu şık ve spor modellerin yer aldığı parçalarda ağırlıkla yün, tiftik gibi materyalleri kullanarak yılın dikkat çeken parçalarını hazırlamışladır. Örgü elbise renklerinde ise kırmızı, şarap, mor, mavi, kobalt mavi, gri, siyah, bej, beyaz, kahve, yeşil gibi tek renklerin kullanıldığı modeller kadar iki rengin yarattığı farklı modellerde tasarlanmıştır.

Örgü elbise etek  boylarında maksi, midi, mini boylar yer alırken etek modellerinde dar, kloş, asimetrik, çan valonlu ve parçalı modeller dikkat çekecektir. Örgü elbise yakaları yuvarlak, kare, V , dekolte, degaje, dik ve kayık yakalar elbise yaka modelleri arsında elbiseleri tasarlayan tasarımcılar detayları da unutmamışlardır. Bu şık kıyafetlerde kemerlerler, cepler ve örgü modellerini farklı vurgular için etek ucunda kollarda yada göğüste kullanmışlardır. Bu kadar çok çeşit sunulan örgü elbiselerle hem kış şartlarında ısınacak hem de spor ve şık olmanın yolunu keşfedeceksiniz.

2014 örgü elbiseler diz üstü kışlık elbise en şık örgü elbiseler kısa örgü elbiseler kış için elbise modelleri kışlık örgü elbiseler kışlık örme elbiseler örgü elbise kombinleri örgü elbiseler örgü elbise model örgü elbise modeli yeni sezon örgü elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
siyah beyaz trendi
2014 Siyah beyaz modası

2014 Siyah beyaz modası yaz aylarında kadınlar tarafından beğenilen trendin kışlık kıyafetlerde uygulanarak koleksiyonlara aktarılmış şekli olacaktır. 2014 Siyah beyaz...

Kapat