Up
pembe-elbise-modelleri 2

Daha küçük bir kız çocuğu iken, kuşkusuz en sevdiğimiz renk pembedir. Ancak büyüyünce durum değişiyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet, eskisi kadar pembe kıyafetler tercih etmesek de, hem günlük hayatta hem de abiye elbiselerde sıkça pembe elbise modellerini tercih ediyoruz. Özellikle 2013 yaz sezonu modasında öne çıkan neon pembe, bu yılki kurtarıcımız oluyor. Straplez, sırt dekolteli, mini, maxi, modeli ne olursa olsun, her elbise modelinde pembe rengi ile karşılaşmak mümkün.

Yaz aylarında koyu pembe rengi daha çok tercih edilirken, kış aylarına doğru pudra tonlarına yakın daha açık tonlarda pembe elbise modelleri tercih ediliyor. Bunun nedeni de koyu pembe bronz teniniz ile daha uyumlu görünürken, açık pembenin beyaz ten ile daha uyumlu görünmesidir. Tonu ne olursa olsun pembe bir elbise, her zaman fark edilmenizi sağlayacaktır.  Bu renkte elbiseler, beylerin de oldukça hoşuna gidiyor. Pembe elbise modellerini, beyaz ve siyah gibi renklerde aksesuar ve ayakkabı seçimleri ile kombinleyebilirsiniz.

Hemen her abiye ve günlük giyim markasının her sezon elbise koleksiyonlarında bulabileceğiniz pembe elbise modelleri, kırmızı halıdaki ünlü isimlerin de tercihi oluyor. Oldukça gösterişli elbise modelleri ortaya çıkaran pembe rengi, bu sezon fırfır detayları ile buluşuyor. Straplez elbiselerde sıkça kullanılan fırfır detayları, özellikle genç hanımların tercihi oluyor. Genç hanımların renk  tercihinde ise genellikle pembe öne çıkıyor. Buradan yola çıkarak, pembe elbise modelleri daha uzun yıllar bizimle olacak gibi görünüyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
benetton-canta-modelleri
Benetton Çanta Modelleri

Ürünleri ile bir dünya markası olmayı başaran Benetton, Avrupa ve Amerika'dan sonra, Türkiye'de de en sevilen giyim markaları arasındaki yerini...

Kapat