Up
peplum-elbise-modelleri 9

2013 abiye modelleri arasında sıkça rastladığımız modellerden birisi olan peplum elbiseler, özgüveni olan ve cesur kadınlara hitap ediyor. Hem günlük stile, hem ofis stiline hem de gece davetlerine uyarlayabileceğiniz birbirinden şık peplum elbise modelleri arasında, bu sezon özellikle siyah, bordo, gri, bronz ve bej renkleri dikkatimizi çekiyor. Yei sezonda hemen her giyim markasının koleksiyonunda bulabileceğiniz peplum elbiseler, özellikle genç hanımların tercihi oluyor.

Son yıllarda bayanların mutlaka dolaplarında bulunması gereken parçalardan birisi olan peplum elbiseler, genellikle stilettolar ve platform ayakkabılarla tamamlanıyor. Onun yanı sıra geride bıraktığımız yaz günlerinde, sandaletler ve düz tabanlı ayakkabılarla kombinlenerek günlük bir tarz yaratılan peplum elbiseler, yırtmaçlarla birlikte tercih edildiğinde ise partiler ve kokteyllerde tercih ediliyor.

Peplum elbise modelleri yalnızca sokak modasında değil, aynı zamanda kırmızı halıdaki ünlü güzellerin de tercihi oluyor. Birbirinden şık aksesuarlar, ayakkabılar ve çantalarla kombinleyerek onlarca farklı tarza uyarlayabileceğiniz bu elbiseler, modern bir tarz oluşturmak isteyen hanımların tercihi oluyor. Yalnızca davetlerde değil, aynı zamanda genç hanımlar tarafından ofiste ya da günlük hayatta da tercih edilen bu elbiseler, sadece tek renk değil, desenli olarak ya da farklı tasarımlarla da karşımıza çıkıyor.Sezonun modası pencereler, elbiselerde sırt dekoltesini ya da omuz bölgesini süslüyor. Bu pencereler, peplum elbise modellerinde de karşımıza çıkıyor. Biz de sizin için en güzel peplum elbise modellerini bir araya getirdik.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
beyaz-elbise-kombinleri
Beyaz Elbise Kombinleri

Beyaz, saflığın ve masumiyetin temsilcisi olmaya devam ederken, biz de onu gardırobumuzda en çok bulunan renklerin başında seçmeye karar verdik....

Kapat