Up
pileli kloş etek modelleri

Pileli kloş etek modelleri kış sezonunun kalın kumaşlarıyla kadınların beğenisini kazanmışken gördüğü ilgi yeni sezon koleksiyonlarına bu parçayı taşıdı.

Pileli kloş etek modelleri kadınlar tarafından oldukça beğenilerek kullanılacağı düşünülen parçalardan olurken ilkbahar ve yaz mevsiminin hemen her koleksiyonunda yer alıyor. Yeni sezonda pileli kloş etek modelleri eski retro tarzına atıfta bulunurcasına kendini sergilerken yüksek bel midi ve bilek üzerindeki boylarıyla her kadının kendi zekine uygun çeşitlilikle sunuluyor.

kloş etek

Pileli kloş etekler koleksiyonlarda düz renk, desenli ve farklı detaylarıyla sunulurken canlı renkleri ile dikkat çekiyor. Pastel tonlarında kullanıldığı bu parçalar kadınların yaz sıcaklarında rahat etmelerini sağlarken çiçekli, çizgili, damalı ve ekose desenleri de farklı kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır. Kloş etek modelleriyle tasarlanan yüksek bel etek modelinde bel kısımlarında iri pilelerle daha da fazla hareketlilik kazandırılırken tamamen pileli ve piliseli modellerle tercih edeceğiniz asimetrik modellerde koleksiyonlarda yer alacaktır.

Kloş etek modelleri günlük giyim tarzına uygun spor tarzda tasarımların haricinde iş ortamlarında giyeceğiniz klasik tasarımlarla da koleksiyonlarda sergilenirken seçimlerinizde zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Şık davetlerde de kullanacağınız bu etek modelini kombilerken günlük hayatınızda sweathirt, kazak, tişört, gömlek ve kısa üst modellerle birleştirebilirsiniz. Şık davetlerinizde ise şık bustiyerlerle birlikte tercih edebilirsiniz.

kloş etek modelleri

Yüksek bel kloş etekler sezonun detay ve kıyafet trendini birlikte yaşamanızı sağlarken özellikle fazlalıklarınızı gizleme konusunda da sizlerin kurtarıcısı olabilir. Yüksek bel pileli kloş etek kombin tercihlerinde mutlaka giyeceğiniz üst parçayı etek hizası, üstü ve içinde kullanmayı unutmamalısınız. Bu eteklerin altına giyeceğiniz ayakkabı seçimlerinde de giyim tarzınıza göre hareket etmeniz doğru olacaktır yani günlük yaşamınızda babet veya terliklerle rahat ederken şık görünmek için mutlaka topukluları seçmelisiniz.

kloş etek modelleri 2014

Pileli kloş etek modelleri hayli fazla alternatifle sergilenirken sizlerinde bu parçayla yeni sezonu rahat ve şık geçirmeniz mümkün olabilir.

maksi kloş etek mini pileli kloş etekler pileli kloş etekler pileli kloş etek modelleri pileli kloş etek modelleri 2014


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
sanat eğilimli sanat trendi
Sanat eğilimli desen trendi

Sanat eğilimli desen trendi bu sezonun en hit parçalarında dikkat çekerken eski yıllarda da kendini gösteren bu eğilim sezona farklı...

Kapat