Up
pop art dekorasyon

Özellikle son yıllarda dekorasyonda büyük bir çıkış yakalayan pop art dekorasyon modası, modern evlerde sıkça karşımıza çıkıyor. Marilyn Monroe’larla süslü tablolar, renkli ve baskılı koltuklar, yastıklar, halılar,perdeler, ilginç aksesuarlar, bu akımın öne çıkan detaylarından. Pop kültürünü ev dekorasyonuna yansıtabileceğiniz pop art modası, özellikle evli çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Klasik ve avangarde dekorasyonlardan sıkıldıysanız, siz de evinize dinamik bir görünüm katan bu pop art dekorasyon modasına ayak uydurabilirsiniz. Pop kültürünü hala korumaya çalışan bu dekorasyon modasında, birbirinden ilginç ve dikkat çekici tasarımlar bulmak mümkün. Özellikle tekli ve baskılı koltuklar, bu akımda sıkça karşımıza çıkıyor. Evinizdeki ahşap koltukları beyaza boyayıp, kumaşını da bu akıma uygun olarak seçtiğinizde, yepyeni ve oldukça eğlenceli mobilyalar elde edebilirsiniz. Pop art dekorasyon modasında mobilyalar, genellikle beyaz ya da siyah renklerde karşımıza çıkıyor.

Gazete kağıtlı, çizgi film, geometrik şekiller, çeşitli sinema yıldızları ve şarkıcılarının resimlerinden oluşan kumaş, tablo, halı ve perdeler, pop art dekorasyon modasının ruhunu yansıtıyor. Eski mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmanızı sağlayan pop art kumaşlar ile koltuklarınızı kaplayabilir, çok daha yeni görünen ve havalı koltuklara kavuşabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin mağaza fiyatları da oldukça yüklü. Genellikle genç evli çiftler ve bekar evlerinde sıkça karşımıza çıkan bu dekorasyon modası, farklı ve etnik dekorasyon ürünleri ile harmanlanarak ortaya farklı tarzlar da ortaya çıkartılıyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013 mini gelinlik modası
Mini Gelinlik Modelleri

Klasik, kabarık formda, straplez gelinlik modellerinin yanı sıra, özellikle son yıllarda bayanlar, farklı gelinlik modelleri peşinde koşuyorlar. Belki de küçük...

Kapat