Up
sanat eğilimli sanat trendi

Sanat eğilimli desen trendi bu sezonun en hit parçalarında dikkat çekerken eski yıllarda da kendini gösteren bu eğilim sezona farklı bir hava katacaktır.

Sanat eğilimli desen trendi 50’li yıllarda ortaya çıkan sanatsal resimlerle ve desenlerle görsellik kazandırılan kumaşlar üzerinde kendini kanıtlamıştı. Bu sezon birçok şık koleksiyonda yer alan bu eşsiz tasarımlar ilkbahar ve yaz aylarında farklı bakış açılarıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başaracaktır. Sanat dendiğinde tuvalle fırça sürüş renkleri ve tekniğini kumaşlarda uygulayan modacılar dikkat çeken kumaşlarla farklı kıyafetler tasarlamışlardır.

sanat eğilimli sanat trendi

Sanatsal desenler moda dünyasında pop yani yeni çılgın bir tasarım olarak adlandırılan bu sanat akımından etkilenerek hazırlanırken tasarımcılar bu sezonun elbise, etek, pantolon, ceket, bluz ve farklı kıyafet parçalarında bu trendi yaşamanızı sağlıyorlar. Tuval görselliğiyle sunulan kıyafetler oldukça dikkat çeken tasarımlarla tanıtılırken koleksiyonlara bakıldığında lüks bir görünüm sağlayacak bu sanatsal çalışmalar birbirinden şık bahar ve yaz kumaşlarında kullanılacak.

sanatsal desenler

Sanatsal desenli kıyafetler hazırlayan tasarımcılar bu eğilimi sadece sanatsal çalışmalarla değil çizgi roman ve çizgi karakterleri kullanarak da yapmışlardır. Koleksiyonlarda şık bir romantizm öne çıkarken kültür ve sanatın birleştiği kıyafetleri üzerinizde taşımızın hazzını fazlasıyla hissedeceksiniz. Bu sezonun sanatsal baskıları ya da desenleri sadece görüntü olarak şaşırtmayacak özellikle modacılar farklı ve canlı renklerle tasarladıkları, ortaya çıkarmak istedikleri eğilimi renklerle de kusursuz kılacaklar.

sanatsal desenli elbise modelleri

Sanatsal desenli elbiseler kadınların bu sezon sokaklarda hemen fark edilmesini sağlayacak kadar renk cümbüşü içinde hazırlanırken sizlerin kombin yapmakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Bu tarz elbiseleri gece gezmelerinde de tercih edebileceğiniz gibi hayli farklı bir görünümle bakışları üzerinizde toplamanız garanti olacaktır. Resimli elbiseler üzerinde sevdiğiniz ünlülerin fotoğraflarını taşımanız da mümkün olurken bu tasarımlarda hayranı olduğunuz şehirlerin görünümü de sizlerin sanırım hoşuna gidecektir.

sanatsal desen modası

Sanat eğilimli desen trendi yeni sezona farklı bir tarz katarken sizlerinde bu eğilimi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 etnik giyim tarzı trendi
2014 Etnik giyim tarzı trendi

2014 Etnik giyim tarzı trendi sezonun yeni eğilimlerin biri olarak karşımıza çıkarken bu yılın eskiye dönüşünü kutlayacak kadar coşkulu yaşanacaktır....

Kapat