Up
black_dress_pleat_skirt_a

Bir kadının hem günlük hayatta, hem de gece davetlerinde en büyük kurtarıcısıdır siyah elbise.  Ani gelen bir telefon düşünün, acil olarak bir davete ya da partiye davet ediliyorsunuz. İşte tam o anda, dolabınızda duran o küçük siyah elbiseye minnettar kalacaksınız. Çünkü o elbise ile istediğiniz kombini yaparak istediğiniz stili oluşturacaksınız. Payetli bir elbise güzel olabilir ancak her ortama uygun değildir, oysa siyah elbiseler öyle mi? Doğru ayakkabı, çanta ve aksesuar seçimleri ile hemen her ortamda siyah elbise modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken parçaların başında gelen siyah elbiselerden henüz edinmediyseniz, en yakın mağazaya giderek sade, düz bir elbise satın almanızı tavsiye ediyoruz. Tabi bunu yaparken de dikkatli olmalısınız, fazla cesur mini bir elbise ya da sırt dekolteli bir elbise değil de, daha çok dizin 5 cm yukarısında biten, sıfır kol sade bir siyah elbise tercih edebilirsiniz. Böylece nereye giderseniz gidin, bu elbise yardımınıza koşacak.

Gece davetlerinin vazgeçilmez rengidir siyah. Aynı zamanda hanımları 1-2 beden ince göstermede de üstüne yoktur. Diğer renklerle kimi zaman aynı etkiyi yaratamazsınız, oysa sizden önce kendi asaletini konuşturur. Bu nedenle ünlü bayanlar da bunun farkında olacak ki davetlerde elbise tercihini genellikle siyah elbise modellerinden yana kullanıyorlar..


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
1399861579_Buyun-Beden-Abiye-Elbise-Modelleri
Büyük Beden Abiye

Her kadının olduğu gibi, büyük beden hanımların da davet ve partilere gitmeye hakkı var. Gel gelelim birçok mağaza, yalnızca 44...

Kapat