Up
HM-2012-Skinny-Jean-Modelleri-1

Biz bayanlar, her zaman şık her zaman çekici görünmek isteriz. Hal böyle olunca da moda dünyası sürekli çalışmaya devam ediyor. Gece davetleri bir kenarda dursun, günlük hayatta en çekici ve en cool parçalardan biri kuşkusuz skinny jean’ler oluyor. Dar pantolonlar olarak da bildiğimiz skinny jean’ler, hem günlük hayatta hem de gece davetlerinde ve kokteyllerde tercih ediliyor.

İşte bacaklarınızı olduğundan daha şekilli, daha uzun ve daha ince göstermek için bir fırsat. Özellikle doğru stiletto ve dolgu topuklu ayakkabılarla kombinlediğinizde kesinlikle muhteşem görünmenizi sağlayan skinny jean’ler, bir anda havanızı tamamen değiştirebilecek güçte. Sadece sokak modasının değil, aynı zamanda kırmızı halının ünlü güzellerin de tercihi skinny jean’ler oluyor. 2013 sonbahar modasında yırtmaçlı ya da desenli olmak üzere birçok farklı modelde karşımıza çıkan bu dar pantolonlar, sadece denim mavi değil, birçok farklı renkte de dikkatimizi çekiyor.

Kırmızı, pembe, mavi, sarı, turuncu, su yeşili, saks mavisi, beyaz aklınıza hangi renk gelirse bu pantolonlarda bulabilirsiniz. Günlük hayatınızın kurtarıcısı olacak skinny jean’leri dolabınızdan eksik etmeyin. Modern kadının stilini yansıtan dar pantolonlar, sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve Amerika’daki güzellerin de tercihi oluyor. Bershka, Pull and Bear, Koton, Zara, Mango gibi mağazalarda hem uygun fiyata, hem de onlarca trend skinny jean modellerini bir arada bulabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
101132131171002470_1_org_thumb
2013 Sonbahar Elbiseleri

Yaz geliyor geçiyor ancak elbiselerin modası hiç bir zaman geçmiyor. Her mevsim kullanabileceğiniz, hem günlük hayatın hem gece davetlerinin hem...

Kapat