Up
tesettur-gelinlik-modelleri 7

Tesettürlü hanımların o en mutlu gecesi, yani düğün gecelerinde giyebilecekleri birbirinden şık 2013 tesettür gelinlik modelleri arasında, her zevke, her tarza ve modaya uygun gelinlik modelleri yer alıyor. 2013 gelinlik modasının ön plana çıkan trendi dantel ise hemen her tesettür gelinlik modelinde karşımıza çıkıyor. Düğün gecenizde rüya gibi bir gelin olmayı istiyorsanız, gelin adayları için hazırladığımız galeride, sezonun en yeni tesettür gelinlik modellerini bulabilirsiniz.

Her geçen gün zenginleşen tesettür gelinlik koleksiyonları sayesinde, kapalı hanımlar için de gelinlik modellerinde birçok farklı tarz ve model alternatifi sunulmuş oluyor. Böylece bayanlar, kendi tarzlarına en çok hitap eden modeli bulmuş oluyor. Tabi kendi tesettür gelinliğinizi kendiniz diktirme şansınız da var. Bunun için gelinlik evlerini ve dikim evlerini tercih edebilirsiniz.

2013 yılında tesettür gelinlik modellerinde dantel detayların yanında taş işlemeler ve gümüş detaylar dikkatimizden kaçmıyor. Gelinliğin çeşitli bölgelerine serpiştirilen taş işlemeler, tesettür gelinliklere ayrı bir şıklık, zarafet ve hava katıyor. Etek kısmı gelinlikleri tercih edebileceğiniz gibi, zarif ve sade modelleri de tercih edebilirsiniz. Kabarık tesettür gelinliklerde bu sezon en çok dikkatimizi çeken detay ise fırfırlar oluyor. Etek kısmında yer alan fırfırlar, tesettür gelinliklere hoş bir görünüm sağlıyor. Ayrıca uzun kuyruklu tesettür gelinliklere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Hayatınızda bir gece yaşayacağınız ve o geceyi daha da özel kılacak gelinlik sayesinde, düğün gecenizde tüm bakışlar üzerinizde olacak.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kirmizi-abiye-modelleri
Kırmızı Abiye Modelleri

Bir kadını çekici gösteren unsurların başında kesinlikle kırmızı gelir. Kırmızı ruj, kırmızı oje, kırmızı elbise. Hangi detayda gizli olursa olsun,...

Kapat