Up
tiftik kazak

Tiftik kıyafetler ve aksesuarlar kış mevsiminin soğuk geçmesiyle birlikte koleksiyonlarında yer alan trend parçalar arasında dikkat çekiyor.

Tiftik kıyafetler ve aksesuarlar modacıların bizler için hazırladığı koleksiyonlarda farklı modelleri ile dikkat çekerken aynı zamanda kalitemizi vurgulamamızı sağlayacaktır. Tiftik kıyafet ve aksesuarlar bu sezon yenilikler kazanırken şık olduğu kadar kaliteli olmamızı sağlayacaktır. Kıyafetlerimizi saran tiftik modası bu yıl vitrinleri ısıtmaya devam ederken manto, pelerin, hırka, yelek,  kazak, elbise, etek, şort gibi parçalar içinde seçim yapmamız mümkün olacaktır.

tiftik

Tiftik aksesuarlar şal, atkı, tozluk, çorap,  eldiven gibi çeşitliliğe sahip olurken bayanlar bu kışı sıcak geçirmenin keyfini süreceklerdir. Tiftik yumuşak ve sıcaklığı ile tercihlerin ilk arasında yer alacaktır. Tiftik yünü Ankara tiftik keçisinden alınan tüylerle işlenerek üretilen ve tüm dünyada hatırı sayılır bir üne de sahip olan bir materyal olduğundan ülkemizde de hayli ilgi görmektedir. Tiftik yününün asıl renkleri olan gri ve kahverenginin birçok tonlarına sahip olduğu bilinmektedir.

tiftik aksesuarlar ve aksesuarlar

Tiftik kıyafetler kullanmak oldukça sağlıklı olmakla birlikte nemi içinde barındırarak sizin ve teninizin sağlıklı bir kış geçirmenizi sağlar. Tiftik kıyafetleri kombinlemek oldukça kolay olurken tüm materyallerle uyumlu olduğu için tercihlerinizde pek de zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Bu yıl dikkat çeken birçok kıyafetlerin başında gelen tiftik kazaklar, şortlar, elbiseler ve pelerinler içinden tarzınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. İnce ve  kalın örgü teknikleriyle hareketlendirilen tiftik kıyafetlerde genelde kazak ve elbise gibi ürünlerde ince çalışmalar yapılmaktadır. Pelerin ve tiftik hırkalar kalın örgülerle birlikte kullanılarak koleksiyonlarda yer almaktadır.

tiftik atkı

Tiftik kazaklar kadınların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alırken bence çok şık görünmemizi sağlamaktadır. Tiftik kıyafetle kombinlerinizde dikkatli davranmanız modacılar tarafından özellikle hatırlatılmaktadır. Tiftik kazak altına bağcıklı yarım botlar yine tiftik lastik şeklinde örülmüş şort ve üzerine kalın örgü tiftik bir hırka ile birleştirebilirsiniz. Skinny jean üzerine tiftik kazak altına ayakkabı ve deri ceket kullanabilirsiniz. Şık davetlerde ise siyah şık bir elbise üzerine ceket şıklığında gri tiftik pelerinle uzun klasik topuklu siyah çizme ve gri çanta kombiniyle tamamlayabilirsiniz.

tiftik atkı bere

Tiftik kıyafetler ve aksesuarlar içinden bu sezon mutlaka birkaç parçayı üzerinizde taşımanın ayrıcalığını yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

tiftik battaniye tiftik ceket tiftik elbise tiftik kazak tiftik kazak modelleri tiftik tunik


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
asker tarz giyim
Asker tarzı üst kıyafetler

2014 Military trendinin parçası olarak bayan giyim markaların koleksiyonlarında yer alan asker tarzı üst kıyafetler yılın gözde parçaları olarak ilgi...

Kapat