Up
ünlülerin abiye elbise modelleri

Ünlülerin abiye elbise modelleri 2014 yılı Grammy müzik ödülleri töreninde adeta şıklık yarışına dönüşürken kadınlar kırmızı halıda muhteşem bir görsel şölen sundular.

Ünlülerin abiye elbise modelleri sezonun moda trenlerini görmemizi sağlarken ünlü modacıların hazırladığı gece elbiseleri birçok farklı ve şık tasarımla göz kamaştırdı. Kırmızı halı üzerinde gördüğümüz ünlülerin abiye elbiseleri bizlerden tam not alırken sizler için bu güzel elbiseleri yorumlamak istedik.

kırmızı halı elbiseleri

Chrissy Teigen’in giydiği ışıltılarla göz kamaştıran elbise büyük boyutlu pullar kullanılarak hazırlanırken muhteşem parçada Johanna Johnson imzası bulunuyor. Tasarım straplez üst derin küçük bir V yaka dekoltesiyle tamamlanırken balık etek formu önden derin yırtmaç yardımıyla bacak dekoltesini gözler önüne serdi.

ödül töreni elbiseleri

Keltie Knight Grammy ödül töreni içinde prenses görünümüne sahip ünlülerinden biri olarak dikkat çekerken uzun kollu, derin V çapraz yaka ve kuyruklu kloş maksi etek boyuyla ipek şifon kumaştan hazırlanan elbise Paolo Sebastian imzasını taşıyor. Beyaz tasarlanan elbise üzerinde işlemeler sade fakat şık olarak dikkat çekiyor.

Paris Hilton abiye elbisesi

Paris Hilton abiye elbisesi kırmızı halı üzerinde en dikkat çeken parçalar arasında yer alırken dik yakalı uzun kollu beyaz bir parça göz kamaştırdı. Törene ön kısımdan sade görünen elbise arkasını döndüğünde muhteşem bir desen ve transparanlıkla şaşırtır derecede etkileyici bir görünüm sergilerken elbiseyi tasarlayan Milani Haus ustalığını konuşturmuş.

madonna gece elbisesi

Madonna gece elbisesi ile hayranlarının önüne çıkarken yine ödül töreninde görenleri yılın trendi maskülen bir pantolon takımla şaşırtmayı başardı. Fötr şapka, kravat, uzun kruvaze ceket ve bol pantolon modeliyle törene katılan ünlünün takımını Ralph Lauren hazırladı. Madonna maskülen takımı ilginç bir baston detayıyla tamamlarken ünlü bu akımı en iyi yansıtanlardan biri oldu.  Anna Faris lacivert rengin etkileyici havasını straplez elbise seçimiyle yaparken model bedeni saran bel detayı farklı şekillendirilmiş balık elbisede küçük kuyruk detayıyla dikkat çekti. Elbisenin tasarımcısı Firtiani tarafından hazırlandığını görüyoruz.

ünlülerin abiye elbiseleri

Nicole Trunfio gecede bir başka ışıltı saçan ünlü olurken bu kez pullarla yaratılan çizgiler oldukça göz alıcı tarzda tasarlanırken bel detayına vurgu yapan kemerde farklı renkte dikkat çekti. Bonnie McKee metalik mavi straplez eteği, bedeni saran parçalı balık etek modeli elbisenin kuyruğunda tam basen altından tasarlanmış kıyafetiyle öne göz kamaştırdı. Ünlülerin abiye elbiseleri yaratıcısı olan Randa Salamoun tarafından tasarlanan parça farklı tarzıyla dikkat çekti.

ünlülerin abiye elbise modelleri

Ünlülerin abiye elbise modelleri kadınların gecelerdeki kıyafet seçimlerinde ilham kaynağı olurken sizlerinde beğeneceğiniz bir parça olacağını düşünüyoruz.

ünlülerin en şık elbiseleri ünlülerin gece elbiseleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 ilkbahar abiye modelleri
2014 İlkbahar abiye modelleri

2014 İlkbahar abiye modelleri yeni sezon koleksiyonlarında bayanlara sunulurken yeni trendler sayesinde gecelerin bilindik görünümünün değişeceğini düşünüyoruz. 2014 İlkbahar abiye...

Kapat