Up
2014 yaz versace koleksiyonu

Versace 2014 Yaz koleksiyonu ünlü İtalyan markası olarak Donatella Versace tarafından hazırlanan muhteşem parçaları ile karşımıza çıktı.

Versace 2014 Yaz koleksiyonu romantik bir duruş oluşturan tasarımlara imza atılarak güçlü, çekici ve güzel vücuduna güvenen modern kadına yönelik gece kıyafetleri yaratılmış. Bu yıl beyaz ve siyahı bol bol kullanan marka pantolon takımlarında da dar paça pantolonlar, bele oturan ceketlere, eteklerde mini midi ve maxsi uzunluklara yer vermiş.

2014 yaz versace koleksiyonu

Versace etek modelleri içinde sezonun trend parçalarından lale diğer adıyla tulip etekler dikkat çekerken derin yırtmaçlara yer verilmiş olduğu dikkatler kaçmıyor. Marka şık alımlı ve göz alıcı koleksiyonunda romantizmden bahsettik ana renkleri nude ve siyah olurak belirleyen Versace uzun ipek elbiselerle tiril tiril bir hava yaratıyor.

versace 2014

Versace elbise modelleri işlemelerle hazırlanırken farklı vücut kıvrımlarında derin dekolteler, derin yırtmaçlar, payetler sizlerin istediğiniz havayı yakalamanızı sağlayacaktır. Versace bayan ceketler ve tulumlarda kullanılan siyah, beyazın yanında yazın canlı renklerine de yer veren firma uçuk mor, sarı ve yeşilin tonlarını muhteşem parçalarından kullanmıştır. Geçen yıldan bu yıla süre gelen cut-out modasını Versace’de görmek mümkün olurken bu tarz elbiseler bu yıl çok moda.

versace 2014 koleksiyonu

Versace bayan pantolonlar dar paça bilekte tasarımları ile dikkat çekerken kombin yaparken bele oturan ceketler sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Diz üstü lale etekler ve elbiseler, işli veya sade kumaşların kombininde transparan bluzlar, gömlekle sizlere şıklık katacaktır. Tulumlar kısa modellerde yer alırken özellikle şortlu tasarımlar cesur bayanların tarzı olacaktır.

versace abiye elbise modelleri

Versace abiye elbise modelleri pul ve işlemelerle hazırlanırken yarasa kol ve mini elbiseler çok seksi olmanızı sağlayabilir. Ceketlerde parlak kumaşlar ve bel kısımlarında kadife kumaşlara yer verilmiş. Organze kumaş ile tasarlanan belden kloş maksi etekler ve elbiselere yer verilirken koleksiyonda dekolteler öne çıkmaktadır. Baskılarda ve elbiselerde lila, pembe, siyah ve beyaz, açık grilerle yazın geldiğini hissettiriyor. Şifon elbiseler zincirler, işler, pullarla hareketlenmiş göz alıcı gece kıyafetlerine imza atan Versace parlak ve yumuşak tonlarda ışık oyunları yaratan kumaşlarşa bu yaz çok popüler olacaktır. Farklı bir gece elbisesi sayesinde gecenin bütün gözlerinin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız Versace tasarımları cesur ve güzel vücutlu bayanlara göre olacaktır.

versace ayakkabı modelleri

Versace 2014 yaz koleksiyonu özellikle gecelerde öne çıkmanızı sağlarken gündüz kıyafetleri de iddialı ve çok şık alternatiflerle sizlere sunulmaktadır.

versace çanta modelleri versace elbise modelleri versace etek modelleri versace gece elbiseleri versace yeni sezon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlık etek modelleri
2014 Yazlık etek modelleri

2014 Yazlık etek modelleri bu sezon modelleri kadar renkleri ve desenleri ile de bayanların tercihinde etkili olacak tasarımlarla hazırlanmıştır. 2014...

Kapat