Up
Walt Disney baskılı kıyafetler

Walt Disney baskılı kıyafetler 7’den 70’e hepimizin sevdiği kahramanların koleksiyonlarda spor, klasik hatta şık parçalarda kullanılıyor olmasıyla bu sezon yaşanacaktır.

Walt Disney baskılı kıyafetler özellikle kahramanların figürlerinin yer aldığı ve desenlerinden oluşan koleksiyonlarda karşımıza çıkarken oldukça fazla kullanıldığı dikkat çekmektedir. Walt Disney çizgi kahramanları koleksiyonlarında kullanan birçok ünlü marka şirin görünen bu stili aslında dikkat çekmenin en kolay yollarından biri olarak da kullanabileceğinizi gösteriyorlar.

çizgi kahraman kıyafetleri

Walt Disney kahramanlı kıyafetler farklı desenler ve yazılarla da kullanılarak farklı bir pop sanat yaratılmıştır. Kıyafetlerde dikkat çeken kumaşlar genelde lüks içeren ipek üzerinde tasarlanırken bu resimler oldukça parlak renklerle de ayrıca göz kamaştırıyorlar. Çizgi kahramanlarla birlikte birleştirilen desenler arasında geometrik ve dama desenlerini de kullanan tasarımcılar sanatsal bir eğilimin yolunu sunuyorlar.

çizgi kahramanlı tişört

Walt Disney kıyafetleri koleksiyonlarda elbise, etek ve üst bluz, tişört, gömleklerde tasarlanan bu çizgi kahramanları spor, klasik ve şık parçalarla birleştirebilirsiniz. Walt Disney kahramanlarının farklı karakterlerini kullanan tasarımcılar özellikle oldukça ünlü eski iki kahramanı olan Kermit ve Miss Piggy’i kullanmayı tercih ediyorlar.

hayvan baskılı tişört

Walt Disney koleksiyonu ve kahramanlarının yer aldığı koleksiyonlarda podyumda yapılan sunumlarından hayli ilgi görürken farklı kombinler yapıldığı da hemen göze çarptı. Genelde bu kahramanları sergilemek hatta dikkat çekmelerini sağlamak için zemin renklerini siyah ve beyaz renk üzerinde tasarlayan modacılar farklı canlı renkleri de kullanarak bu kahramanları renkli olarak sunmuşlardır.

kahramanlı tişörtler

Walt Disney baskılı kıyafetler bahar aylarından itibaren genç kızların ve kendilerini her ortamda öne çıkartmak isteyen kadınların seçimlerinde yer alırken sizlerinde bu yeni trendi incelemenizi öneririz.

kermit tişörtleri Walt Disney baskılı kıyafetler Walt Disney baskılı tişört Walt Disney karakterli kıyafetler Walt Disney kıyafetleri Walt Disney tişört


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yaz saç bandı modası
2014 Yaz saç bandı modası

2014 Yaz saç bandı modası sıcak günlerin yaklaştığı şu günlerde bayanların saçlarını özgürce sergilerken rahat edecekleri bir trend olarak yaşanacaktır....

Kapat