Up
yagmur-cizmesi-modelleri 11

Son yıllarda, özellikle yağmurun sık görüldüğü bahar aylarında, bayanların ayakkabı tercihi genellikle yağmur çizmeleri oluyor. Diz altında biten ve genellikle dar pantolonlarla birlikte tercih edilerek pantolonun üzerine giyilen ve oldukça hoş bir görünüm sağlayan yağmur çizmeleri, 2013/14 sonbahar-kış sezonunda da bizimle olacak. Ünlü ayakkabı markalarının yeni sezon koleksiyonlarında birçok farklı model seçeneği sunan yağmur çizmeleri, çok şık modellere imza atıyor.

Günlük hayatta yağmurluk, kaban, palto gibi kışlık üstlerle birlikte kombinleyebileceğiniz bu çizmeler, özellikle genç bayanlardan büyük ilgi görüyor. Hollywood’un ünlü starlarının da tercihi olan yağmur çizmeleri, günlük hayatta rahat ve eğlenceli bir kullanım sağlıyor. Siz de jeanler ve dar pantolonlarınızla birlikte, sezonun birbirinden şık yağmur çizmelerinden birini tercih edebilirsiniz.

2013 yaz sezonu boyunca sıkça kullandığımız neon renkler, yeni sezonda yağmur çizmeleri ile karşımıza çıkacak. En sevilen sonbahar ve kış ayakkabıları olan yağmur çizmeleri, aynı zamanda en çok tercih edilen çizme modeli de olmaya devam ediyor. Sade ve tek renk tasarımların yanı sıra, bayanlar yağmur çizmesi modellerinde desenli ve hareketli tasarımları da tercih ediyor. Önümüzdeki sezon krokodil desenler ve renkli tasarımlar, yağmur çizmesi modellerinde karşımıza çıkacak. 2014 ayakkabı modasındaki yerini alan bu çizmeleri, hem alışverişe giderken, hem de arkadaşlarınızla bir kafeye giderken tercih edebilirsiniz. www.sezonmodelleri.net olarak hazırladığımız galeride, en yeni yağmur çizmelerini bulabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
herry-elbise-modelleri 7
Herry Elbise Modelleri

Amerika ve Avrupa'nın en çok tercih edilen giyim markalarından birisi olan Herry, özellikle elbise modelleri ile yoğun bir ilgi görüyor....

Kapat