Up
yataş genç odaları

Yataş genç odaları çocukluktan ergen olma ve gençliğe geçiş dönemlerinin takımlarında yavrularımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayan tasarımlarla sunuldu.

Yataş genç odaları yavrularımızın tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanırken konfor ve kullanım alanı rahatlığı sağlayan mobilyalar yılların verdiği tecrübe sayesinde özel olarak üretilmiştir. Genç odaları kız ve erkek çocukların tercihi olurken evlatlarımızın iyi vakit geçirmeleri ve rahat ders çalışma alanlarının her detayı tasarımlarda düşünülmüştür. Genç odası takımları hazırlanırken seçilen renklerde canlı tonlar çocuklara enerji verirken Yataş kız ve erkek genç odaları tüm gençleri mağazalarına davet ediyor. Renklerde açık ve koyu renkleri kullanan ünlü marka her zevke hitap eden modellere imza atıyor. Gençler bu dönemde kendi odalarına düşkün olur ve çoğu zamanını odalarında geçirir bunu da dikkate alarak genç odasını dizayn eden Yataş yavrularımızın beğenisini kazanacak bol alternatif de sunmuştur.

genç odaları

Yataş genç odası takımları içinde Bloom serisi hem kumaş hem de ahşabın buluşmasıyla ortaya çıkan modern bir tasarım olarak bu sezon en çok tercih edilen modeller arasında öne çıkmaktadır. Bu tasarımın komedin tasarımı hayli şaşırtıcı bir görsellikle sunulurken özellikle çalışma masasının rafları da görülmeye değerdir. Altı açık, gardırobu geniş depolama alanı fazla olan takım parlak beyaz, ahşap, gri metalik ve ahşap renk kombinlerinin yanında geniş baza seçenekleriyle gençleri beklemektedir.

yataş genç odaları

Yataş Crisy genç odası takımı yavrularımızın gönlünü fethetmeye aday renklerde hazırlanırken ünlü marka sarı, turuncu tonlarda hazırladığı takımda canlı ve dinamik havasıyla mutlaka sizlerinde beğeninizi kazanacaktır. Cosmo genç odası koyu renkli bir oda olarak tasarlanırken iki kapılı geniş komedin çekmeceleri ve çekmece çokluğuyla yavrularınızın tüm eşyalarını almayı başaracaktır. Alt kısmı yatak olan ve sürgülü tarzda üretilen ranzalar değişik tasarlanarak hem yerden kazanarak konfor ve şıklıkla taşımaktadır. Bu takımların renklerinde mavi, turuncu, bej, gri, siyah bu yılın genç odalarının trendini belirlemektedir.

genç odası

Yataş genç kız odaları da renklerde iç açıcı tarzda düşünülerek hazırlanırken estetik ve zarafet kızlarımızın tam havasını yansıtıyor. Siyah ve mor country tarz dizayn edilen genç kız odaları farklı ve radikal kızların aradıklarını buldukları renklerle üretilmiştir. Hayranlık uyandıran tasarımlar yaratan Yataş modern çocuk odaları içinde pembe ve bambunun kombinlendiği çekmece sayılarıyla sizleri de memnun edecek akordiyon ve kapaklı seçenekli dolaplarıyla dikkat çekiyor.

Genç kız odası olurda ayna olmaz mı? diyenlere dolap ve aynanın birlikte kullanıldığı kombinler bu yılın trendleri arasında yer alacak müjdesini verelim. Yatak altlarına konulan çekmece ve dolap detaylarıyla yerden tasarruf eden geniş kullanım alanları yaratan genç odaları Yataş mağazalarında sunulmaktadır. Her talebe cevap verecek tarz tasarlanmış yatakları örtüleriyle kombinleyerek şık ve dinamik tarzlar yakalayabilirsiniz.

Yataş genç odaları kız ve erkekler için hazırlanan çok hoş mobilyalarla elit muhitlerdeki mağazalarından sizleri beklemektedir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kırmızı kadife elbise
Kadife abiye elbise modelleri

Kadife abiye elbise modelleri yıllardan beri modasını hep bir çizgide tutmayı başaran parçalardan biri olarak kadınların tercihlerinde yer almaktadır. Kadife...

Kapat