Up
yatayçizgi modası

Yatay çizgi modası son iki yıldır trend olmayı başarırken özellikle siyah ve beyaz renklerinin birlikte kullanımıyla çok hoş tasarımlar koleksiyonlarda yer almaktadır.

Yatay çizgi modası geçtiğimiz yıl farklı parçalarda dikkat çekerken bu sezon yine iki rengin oluşturduğu yatay çizgiler trend olacaktır. Bu sezon bu yatay çizgiler canlı, koyu ve pastel tonların birleştirilmesiyle gök kuşağını andıran şık şekillerle karşımıza çıkarken dünyaca tannan bayan giyim markalarının koleksiyonlarında bu tarz parçalara rastlamak mümkün olacaktır. Bayan giyim firmalarının koleksiyonlarında özellikle tüm parçalarda yer alan yatay çizgiler etek, pantolon, ceket, şort, elbiseler de yer alıyor.

enine çizgili elbise modelleri

Yatay çizgili kıyafetler ince veya kalın şeritler kullanılarak kumaşlar hazırlanırken kıyafetler üzerinde bu modayı tercih edecek bayanların dikkatli seçimler yapmaları da modacılar tarafından hatırlatılmaktadır. Yatay çizgileri kilolu bayanlara pek önermeyen modacılar bu tarz kıyafetlerin daha da fazla kilolu görünmeniz kaçınılmaz olabileceğini ifade etmektedirler. Yatay çizgili kıyafetler daha çok zayıf bayanların tercih edecekleri bir stil olurken ince ve kalın olarak da farklılıklar gösterecektir. Kıyafetlerde yer alan yatay çizgiler iki ya da daha fazla renk kullanılarak tasarlanıyor olacak.

enine çizgili kıyafetler

Enine çizgili kıyafetler tercih ederken bol kesimli tasarımlardan kaçınmanızı özellikle öneririm. Baştan aşağı yatay çizgili kombinler bu sezon moda olacağı gibi düz renklerle yatay çizgileri de bir arada kombinlemeniz doğru olacaktır. Yatay çizgi modası takip etmek isteyenler sezonun moda desenleri puantiye deseniyle de tercih ederek kombin yapabilirsiniz.

yatay çizgili elbiseler yatay çizgili etek modelleri yatay çizgili giysiler yatay çizgili tişörtler yatayçizgi modası yatay çizgi trendi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
etek ceket takım modelleri
Etek ceket takım modelleri

Etek ceket takım modelleri 2014 yılına damgasını vururken ofis ortamları, klasik iş yemekleri ve şık davetlerde tercih edilecektir. Etek ceket...

Kapat