Up
yazlık abiye elbelerde kumaş trendleri

Yazlık abiye elbiselerde kumaş trendleri bu sezonda kadınların muhteşem görünmelerini sağlayacak tasarımların hazırlanmasında etkili olmuştur.

Yazlık abiye elbiselerde kumaş trendleri her sezon yeni materyallerle karşımıza çıkarken abiye denince ilk olarak akıllara gelen şık kumaşlarda farklılıklar dikkat çekmektedir.. Abiye elbiseleri kumaşları, modelleri daha sonrasında da canlı, pastel ve koyu tonlardan oluşan renkleri farklılık yaratmanızı sağlarken bence bu detayların en önemlisi kumaştır.

abiye elbise kumaşları

Abiye elbise kumaşları bu yaz oldukça fazla çeşitten oluşurken tasarımcıların ellerinde şekillenen modeller bu materyaller sayesinde daha da bir çekici kılınmıştır. Bu sezon ince veya hafif birçok kaliteli kumaş koleksiyonlarda yer alarak abiye elbise modellerini süsledi. Kumaşlar yaz mevsimine uygun renklerle ve inceliklerle düşünülerek seçilirken bayanların beğenisini kazanacak farklı şıklıklarda sunuldu.

dantel abiye elbise kumaşı

Gece elbisesi kumaş çeşitleri arasında dikkat çeken ince ve hafif aynı zamanda kaliteli, pahalı kumaşlar tercih edildi. Bu sezon özellikle doğal olan ipek yada suni ipek, şifon kumaş ve türleri, ipek saten, krep, organze gibi birbirinden şık kumaşlarla tasarlanan modellerde oldukça fazla ipek tül detaylar bu sezon abiye elbise koleksiyonları oluşturuldu. Sizleri seçimleriniz konusunda kararsız bırakacak kadar şık materyallerde genelde canlı renklerin yer almakla birlikte yeşil, kırmızı, sarı, nar çiçeği, mavi, lacivert, beyaz ve siyah abiye elbiselerde kullanılan renk yelpazesini oluşturuyor.

en şık abiye elbise kumaşları

Örgü abiye elbiseler bu yılın kış sezonunda öne çıkan trendlerinden biri olurken tasarımcılar örgüleri ince kumaşlarda tasarlayarak şık abiye elbiseler yaratmışlar. Örgü abiye elbiseler özellikle şeffaf tasarımlarla oldukça moda olurken gipür dediğimiz benzeri kumaşlarında kullanıldığı koleksiyonlarda dikkat çeken renkler arasında siyah zarafetiyle bu kumaşlarla sunuluyor. İnce kumaşlar üzerinde ahenkle uygulanan bu örgü detaylar bayanların transparanlık içinde dişilik vurgularını ortaya koymaya hazırlanıyor.

gece elbisesi kumaşları

Dantel abiyelik kumaş yıların şık materyalleri arasında olurken romantik bir naifliğe sahip olan bu kumaşlar oldukça fazla tercih edilen abiye elbise modellerinde yer alıyor. Dantel bu kez kumaş ile birlikte kullanılırken detaylarda ve elbiselerin tamamında yer alıyor.

payetli abiye elbise kumaşı

İnce işlemeli kumaşlar sezonun siyah renk abiye elbiselerinde görücüye çıktı. Barok baskıların çoğunlukla kullanıldığı tasarımlarda altın ve gümüş işlemelerle yer alan kumaşlar siyah şıklığıyla göz kamaştıran modelleri koleksiyonlara taşımayı başardı.

saten abiye elbise kumaşı şifon abiye elbise kumaşı yazlık abiye elbelerde kumaş trendleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 doğtaş mobilya koleksiyonu
2014 Doğtaş koltuk takımı modelleri

2014 Doğtaş koltuk takımı modelleri ülkemizin köklü mobilya markasının müşterilerinden gelen taleplerle hazırladığı birbirinden şık tasarımlarda sunuldu. 2014 Doğtaş koltuk...

Kapat