Up
yazlık topuklu ayakkabılar

Yazlık bayan ayakkabı modelleri yani açık sandalet tipi botlar bayanların seksi ve gladyatör dişiliğini bu yaz bilekteki tasarımlarıyla sunmalarını sağlayacaktır.

Yazlık bayan ayakkabı modelleri yeni sezonda oldukça fazla ayakkabı modeli arasından sıyrılarak çıkarken sandalet ve kapalı botlarda değişik topuk çeşitliliğiyle koleksiyonlarda sunulacak. Sandalet botlarda dikkat çeken şeritler güzel ayakkabıları sararken genelde çivi sivri topuklar bu sezonun en şık detaylarıyla birlikte sunulacak desen ve renk çeşitliliğinin yanı sıra bağcık, kopça gibi bilekte tasarlanan detaylar sandalet botları farklı kılan modeller arasında yer alacak.

2014 yaz ayakkabı modelleri

Yazlık ayakkabı modelleri arasında dikkati çeken bu bot tarzı topuklarıyla trend olarak karşımıza çıkacak. Çekici andıran topuklar tüm modelleri sararken bahar ve aylarında tercih edilecek olan bilekte botlarla beğenimize sunulacaktır. Kovboy tarzı bu topuk modeli birçok tasarımcı tarafından eğimli topuk olarak da adlandırılıyor.

yazlık bayan ayakkabı trendleri

Bilek detaylı ayakkabılar sezonun renk trendleri düşünülerek tasarlanırken turkuaz ve parlak mavi tonları yaza damgasını vuracaktır. Sandalet bot modelleri özel koleksiyonlarda yer alırken sadece mavinin tonlarıyla yaratılmış bilek detaylı modellere sahip olabilirsiniz. Canlı maviler kadar pastel tonlarında yer aldığı bot modelleri kapalı ve sandalet tarzında koleksiyonlarda dikkat çekerken farklı renk yelpazeleriyle birleşimleri de söz konusu olacak.

yazlık bayan bot

Platform topuklu sandaletler ise sezonun ince ve kalın yapıları ile farklı bilek detaylı ayakkabı modellerine şekil verirken bayanların bu sezon platformlarla kısa boylarından kurtulup uzun görünmeleri sağlanacaktır. Platform topuklar bu kez karşımıza ya topukta tasarlanmış ya da sadece topuk ve tabanda tasarlanmış katlarıyla sunulacak.

yazlık bot modelleri

Yazlık bot modelleri bilek detayı vurgusu yanında ayrıntılarda dikkat çekerken dantel, püskül, fermuar, bağcık, hayvan desenli, sanatsal topuklar, puantiyeler gibi detaylarıyla askeri tarzda bağcık modelleriyle sergileniyor. Dişilik ve aynı zamanda erkeklik vurgusunun yapıldığı bu bağcıklı botlarda oldukça fazla çeşitle hazırlanırken spor, klasik ve şık modeller sezonun tüm giyim tarzlarında ilgi görecek tasarımlara sahip olmasıyla dikkat çekecektir.

yazlık mavi ayakkabılar

Yazlık bayan ayakkabı modelleri kadınların rahat etmelerini ve çekici görünmelerini sağlamasının yanında farklı bir hava yakalamalarını da sağlayacak en iyi alternatif olacaktır.

yazlık topuklu ayakkabılar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bayan şapka modelleri
2014 İlkbahar yaz bayan şapka modelleri

2014 İlkbahar yaz bayan şapka modelleri kışın soğuktan yazın sıcaktan korunmak için taktığımız şık aksesuarlarda yeni trendlerle podyumlarda görücüye çıktı....

Kapat