Up
yazlık bayan şort modelleri

Yazlık bayan şort modelleri bu sezonun en dikkat çeken detayları, renkleri ve tasarımlarıyla hazırlanırken kadınların çekici görünmelerini sağlayacaktır.

Yazlık bayan şort modelleri vücuduna güvenen kadınların tercihlerinde yer alırken süslemeleri ve baskıları ile giyim tarzlarına göre tasarlanmış olarak koleksiyonlarda boy göstereceklerdir. Tasarımcılar bayan şort modelleri kadar şık ayrıntıları da düşünerek çılgın neon, metalik, ombre renkler kullanarak farklı kombinler yapabilmemizi mümkün kılmışlardır.

bayan şort

Yazlık şortlar üzerinde yer alan nakışlar, pul ya da metal detaylar bu kıyafetlere ayrı bir hava katarken koleksiyonlarda her kadının zevkine uygun modeller bulunmaktadır. Renkleri ile bu yaz görünümümüze hareket katacak bayan yazlık şortlar canlı, pastel ve koyu tonlarla koleksiyonlarda yer alırken parlak renk hakimiyeti de oldukça fazla yer alan trendler arasında olacaktır. Bu sezon özellikle metalik renkler yaz mevsiminin göz alıcı renk tonları arasında dikkat çekerken özellikle gecelerdeki iddialı kıyafet seçiminizde yer alabilir.

dantel şort modelleri

Metalik renk şortlar sezonun en iddialı tasarımlarından biri olarak sunulurken altın ve gümüş gibi dikkat çeken renkleri siyah ya da beyaz üst tercihleri ile tamamlamanız modacılar tarafından önerilmektedir. Metalik renklerde abartıdan kaçınmanız gerekmekle birlikte kombinelerinizde yapacağınız yanlış seçimler metalik şortlarınızı şıklıktan uzaklaştırmak gibi bir riski getirecektir. Metal birçok aparat yada pul ve taşlar kullanılarak tasarlanmış şort modelleri ise punk tarzı bayanların tercihi arasında yer alırken birçok farklı tasarımlarla süslenen şort modelleri farklı uygulamalarla tüm şort model ve kumaşlarında trend olmuş durumdadır.

deri şort modelleri

İşlemeli şort modelleri modern görünümleri ve bohem tarzı yakalamanızı sağlarken bayanların ilk tercihleri arasında olacaktır. Düz renk şort üzerine uygulanan tekniklerle dikkat çeken modern ve nostaljik şort modelleri sizlerinde havanızı farklılaştırabilir. Neon renkler yazın florasal etkisiyle yine şort tasarımlarında gördüğümüz renkler arasında çarpıcı pembe, sarı, yeşil ve mavi tonları koleksiyonlarda yer alacaktır. Ombre renklerde bu yaz şort modellerinde farklı kumaşlarda kullanılırken üzerine kombin yapacağınız parçaları düz tercih etmekte yarar bulunmaktadır.

desenli şort modelleri

 

Yazlık bayan şort modelleri birçok canlı rengin yada iki rengin geçişleriyle yaratılırken bu renk trendini koleksiyonlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

kot şort modelleri pastel renk şort yazlık bayan şort modelleri yeni yazlık şort modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mavi bayan ceket
2014 İlkbahar yaz bayan ceket modelleri

2014 İlkbahar yaz bayan ceket modelleri sezonun ilk günlerinin serin olması sebebiyle kış sezonunun hit parçaları yine yükselişe geçecektir. 2014...

Kapat