Up
desenli elbise modelleri

Yazlık elbiselerde desen trendleri 2014 ilkbahar ve yaz sezonu koleksiyonlarında çok fazla kullanırken kadınların görünümlerine hareket kazandıracaktır.

Yazlık elbiselerde desen trendleri elbise modelleri kadar dikkat çekerken yılın birbirinden şık tasarımlarında yer alan desenlerle tasarımcılar bu parçalara farklı görsellikler katmayı hedefliyorlar. Elbiselerde yılın desenlerini farklı yorumlayan modacılar aşina olduğunuz desenleri bu yaz farklı tarzlarda yorumlamaları ile dikkat çekeceklerdir.

desenli elbise modelleri

Siyah ve beyaz rengin kullanılarak tasarlandığı elbise modelleri koleksiyonların tamamında bulunurken konsept ne olursa olsun tüm tarzların şık elbise modellerin de bu iki rengin şıklığı konuşulacaktır. Yazlık elbiseler tasarlanırken birçok desende kullanılan siyah ve beyaz renk çiçek, çizgili, barok baskılı, geometrik, puantiye, ekose, zebra, kaz ayağı, leopar, yılan ve monokrom desenlerinden birinde sizinde seçiminizde yer alabilir.

yazlık puantiyeli elbiseler

Puantiye desenli yazlık elbiseler tüm kış moda olan ve yabancı olmadığımız desenin kadınlar vazgeçilmez parçalarında klasik olarak kullanılarak modasını sürdürecektir. Bu deseni farklı yorumlayan modacılar daha dikkat çeker tasarımlara imza atmışlardır. Büyük ve küçük puanların elbiseler üzerinde tasarlanması yada dairelerin daha dokuma şeklini almasıyla farklılıklar ortaya koyan tasarımcılar metalik rengin vurgulandığı daire şekilli payetlerle oluşturulmuş puantiyelerle oldukça farlı tasarımlarla dikkat çekeceklerdir.

leopar desenli yazlık elbiseler

Leopar desenli yazlık elbiseler cesur kadınların tercihi olmaya devam ederken sıcak günlerde birçok renk kullanılarak tasarlanan elbiselerde karşımıza çıkacaktır. Klasik rengini koruyan parçalara da yer verilirken metalik renklerle tasarlanan şık leopar desenleri ise fazla cesaret istemeyen elbise modellerine ile şık görünmenizi sağlayacaktır.

yazlık çiçekli elbiseler

Yazlık çiçekli elbiseler farklı tasarımları ile koleksiyonlarda hayat bulurken canlı, pastel ve metalik renkli çiçek desenleri bu kıyafetleri daha da bir çekici kılacaktır. Günlük ve şık gece elbise modellerinde de rastlayacağınız çiçekler yazlık elbiselerde desen trendleri içinde en abartılan desen modası olarak yerini alıyor.

desenli yazlık elbiseler karışık desenli elbiseler yazlık çizgili elbiseler yazlık desenli elbiseler yazlık desenli elbise modelleri yazlık elbiselerde desen trendleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlık abiye elbelerde kumaş trendleri
Yazlık abiye elbiselerde kumaş trendleri

Yazlık abiye elbiselerde kumaş trendleri bu sezonda kadınların muhteşem görünmelerini sağlayacak tasarımların hazırlanmasında etkili olmuştur. Yazlık abiye elbiselerde kumaş trendleri...

Kapat