Up
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 1
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 2
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 4
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 13
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 13
  • Yeni sezon abiye elbise modelleri 5

Özel gecelerde en çok konuşulan kadın olmak için adeta yarışa giren bayanların seçimlerinde yer alacak yeni sezon abiye elbise modelleri her zamankinden çok çeşitle koleksiyonlarda beğenimize sunuldu.

Abiye elbise modelleri

Kadınların çekici görünmelerinde etkili olan tasarımlara imza atan modacıların yeni sezon trendler ile hazırladıkları abiye elbise modelleri kreasyonlarda dikkat çekerken fark yaratan tasarımlar içinden seçim yapmakta zorlanacağınızı belirtmemiz gerekiyor. Abiye elbise modelleri yılın trend renkleri ile hazırlanırken marsala rengi sezona damgasını vuracak gibi görünüyor. Aqua mavi, greyfurt, pastel, sarı, rust yani pas rengi, lila, pastel yeşillerin farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacak abiye elbise modelleri içinde siyah, beyaz ve elbette kırmızı her zamanki gibi yer alıyor.

Yeni sezon abiye elbise modelleri 2

En güzel abiye elbise modelleri

Yeni sezon koleksiyonlarında beğeninize sunulan en güzel abiye elbise modeller farklı tasarımları ile dikkat çekerken yakalarda derin V yaka, straplez, ince ve kalın askılar arasından seçimlerinizi yapabileceksiniz. Cut out abiye elbise modelleri bu sezonda ünlülerin üzerinde dikkatimizi çekerken sanırım kendine güvenen ve kadınsı tarzını vurgulamak isteyenlerin seçimlerinde bir hayli yer alacaktır.

Yeni sezon abiye elbise modelleri 4

Dantel abiye elbise modelleri

Gelinliklerin ardından gecelerde de sıkça kullanılmaya başlanan ve son yılların transparan modası ile birlikte daha da fazla ilgi gören dantel abiye elbise modelleri farklı renk seçenekleri ile moda evlerinin kreasyonlarında yer alıyor. Dantel abiye elbise modelleri mini, midi ve maksi boyları ile bizlerin beğenisine sunulurken özellikle balık etek formunda hazırlanan tasarımları denemenizi tavsiye ederiz.

Yeni sezon abiye elbise modelleri 13

Dekolteli abiye elbise modelleri

Özel davetlerin en çok konuşulan kadını olmak isteyen kadınlarının vazgeçilmez parçası olan dekolteli abiye elbise modelleri bacak, göğüs, sırt ayrıntıları ile tasarımlarla fark yaratan bir görünüme kavuşmanızı sağlarken vücudunu tanıyan her bayana uygun mutlaka bulunacaktır.

Yeni sezon abiye elbise modelleri 13

2015 Abiye elbise modelleri

Modaya yön veren tasarımcıların ellerinde şekillenen tasarımları ilk olarak bizlere tanıtan ünlüler olurken kırmızı halı şıklığında kostüm seçimlerinde yer alan 2015 abiye elbise modelleri her organizasyondan sonra günlerce konuşuluyor. Sizde modayı takip ederken 2015 abiye elbise modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız görsellerimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

 

Yeni sezon abiye elbise modelleri 5 Yeni sezon abiye elbise modelleri 6 Yeni sezon abiye elbise modelleri 7 Yeni sezon abiye elbise modelleri 8 Yeni sezon abiye elbise modelleri 9 Yeni sezon abiye elbise modelleri 10 Yeni sezon abiye elbise modelleri 11 Yeni sezon abiye elbise modelleri 12 Yeni sezon abiye elbise modelleri 14 Yeni sezon abiye elbise modelleri 15 Yeni sezon abiye elbise modelleri 16 Yeni sezon abiye elbise modelleri 17 Yeni sezon abiye elbise modelleri 18 Yeni sezon abiye elbise modelleri 19 Yeni sezon abiye elbise modelleri 20


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-1
İspanyol paça jean pantolonların dönüşü!

2015 yılı İspanyol paçanın jean pantolon dönüşün kutlarken dönüşü diyoruz nesil yeni ve İspanyol paçalara yabancı olabildiklerinden bu saptamayı yapıyoruz....

Kapat