Up
kürk yelek modelleri

Yeni yılı yaklaşmasıyla birlikte oldukça fazla tarz, model, renk kendini gösterirken kadınların kış aylarında severek giydikleri yeni sezon bayan yelek modelleri koleksiyonlarda yer almaya başlamış bulunmaktadır.

Yeni sezon bayan yelek modelleri geçtiğimiz yıl kabarık ve kürk tasarımlara başlayan yükselişine bu yılda kürk ve spor tasarımlarla devam edecektir. Modacılar bu yıl maskülen tarzının hızla ilerlemesi sebebiyle bayanlara bu akımı iyi yansıtacakları bir çok farklı yelek modelini tasarlamışlardır. Erkeklerin gardıroplarından yelekleri bu yıl ödünç alacak bayanlar takım elbiselerin içinde de yelekleri oldukça fazla tercih edeceklerdir. Koleksiyonları incelediğimizde bu yıl bayan yeleklerin klasik, baroklu şık ve spor modeller olmak üzere üç grupta ağırlıklı olarak çalışıldığı hemen dikkatimizi çekti.

Bayan yelekleri içinde klasik tasarımlar yılın maskülen tarzını yansıtan modelleri içinde barındırırken daha çok iş ortamında veya klasik giyinmeyi tercih ettiğiniz ortamlarda kombini kolay modellerle koleksiyonlarda yer alacaktır. Tasarımcılar klasik yelek kesimlerinde klasik kumaşlar ve özellikle sezonun en çok tercih edilen kumaşı olarak dikkat çeken tuvitlere yer vermişlerdir.

Bayan yelek modelleri klasik gruba dahil ettiğimiz tasarımlarda baseni geçen uzunluklar veya tam tersi kısa parçalar sizlere sunulacaktır. Yelek modellerinde yakalı, yakasız, dik yakalı, şal yakalı gibi bir çok yaka modelini görmek mümkün olacaktır. Kısa yelekler sizi geniş omuzlu yaparken uzun klasik yeleklerse gizlemek istediğiniz basen büyüklüğünüzü kapatacak önemli detaylardan biri olarak sizin kurtarıcınız olacaktır. Erkeksi tarza en uygun kadınsı bir ipucu olan bu yelek modellerini iş ortamında beyaz ipek ve saten bir gömlekle kombinleyeceğiniz kalem etekle kullanarak inanılmaz bir şıklık sergileyebilirsiniz.

2014 Bayan yelek modelleri içinde bu yıl girdiğiniz ortamlarda farklı tarzınızı yansıtacağınız parlaklık kadar barok işlemeler de kullanarak tasarlanmış kumaşlar ve elbette kadife şıklığı, parlaklığı ile yaratılmış alternatiflerin içinden seçim yapma şansınız olacaktır.  Bu gruptaki yeleklerde pullu, işlemeli, parlak desenli, dantel, deri, nakışlı kumaşlar kullanılmıştır.

bayan yelek kadın yelek modelleri kışlık bayan yelek kışlık yelek modelleri kürk yelek modelleri maskülen yelek modelleri spor yelek modelleri tüylü yelek modelleri yelek modelleri yelek modelleri 2014 yeni sezon yelek modelleri yeni yelek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
tunik fiyatları
Yeni sezon tunik modelleri

Serin havaların ve yağışlı günlerin etkisini göstermesiyle birlikte kadınların kurtarıcısı yeni sezon tunik modelleri de vitrinlerde yerini almaya başladı. Yeni...

Kapat