Up
yeni-sezon-ekose-etek-modelleri

Yeni sezon ekose etek modelleri İskoçların ünü tüm dünyaca kabul edilmiş olan kıyafetinin 2014 kış aylarına damgasını vurması ile dikkat çekecektir.

Yeni sezon ekose etek modelleri bu yıl trend listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Nerdeyse tüm kıyafetlerde yer alıyor bu spor desenler özelliklede dikkat çeken klasik spor tüm etek modellerinde tasarımcılar bu deseni kumaşlarla şekillendirmişler. Ekose desenler kare şekiller oluşturmak suretiyle birbiri üzerinden geçen ve ekose şeklini oluşturan çizgilerden meydana geliyor.

yeni sezon ekose etek modelleri

Ekose etekler birçok modeller karşımıza çıkarken bayanların genç kız havasında salınması çok kolay olacaktır. Ekose etek modelinde farklı renklere sahip olan bu desenlerle 2014 kış sezonu hem sıcak hem de hayli desenli geçeceğe benziyor. Bu desenin doğduğu renk aslında İskoçların da milli giysi rengi olan kırmızı ve yeşiller akla geliyor bu yıl ise ekosenin oluşturduğu yelpazeyi görünce inanmayacaksınız. 2014 Kış sezonunun trend deseni ekoseler kadınların severek kullandıkları eteklerde hayat bulacaktır.

mini ekose etek modelleri

Yeni sezon ekose etek modelleri sizlerin şık bir görünüm kazanmanızı sağlarken aynı zamanda farklı kombinler yapmanızı da sağlayacaktır. Ekose etek modelleri kadınları lise çağlarına götürerek daha genç ve dinamik görünmelerinde de etkisini gösterecektir.

Ekose etek modelleri genç kızlarında ilgisini çekerken klasik bir etek olan fakat bu desenle inanılmaz bir şıklık sergileyen kalem, çan, kloş bolluğu ile ekose deseni yakıştırdığım etek modelleri arasındadır.

ekose kalem etek modelleri

Dar mini ekose etekler ve midilerde bu yılın en çok tercih edileceği gibi maksi boy ise ekosenin en çok yakıştığı diğer bir etek olarak karşımıza çıkacaktır. Ekose eteklerde bu yıl tasarımcılar kat kat vagonlar, fırfırlar tasarlarken en çokta genç kızların daha çok talep gösterdikleri pileli ekose etekler oldukça şık duran detay pilili detayını tasarımcılar kalın ve ince pililer olarak tasarlamışlardır.

ekose etek kombin

 

Ekose etek kombini yaparken üzerine giyeceğiniz düz bir gömlek, bluz, kazak veya triko günlük yaşamınızda veya iş hayatınızda şık görünmenizi sağlayacağı gibi ayakkabı tercihlerinizde çizme veya bot tercih edebilirsiniz.

ekose etek modelleri

Yeni sezon ekose etek modelleri mini boylarına pilili tasarımlarla sizlerin beğenisine sunulurken kış aylarında kısa eteklerin altına giyeceğiniz ve trendler arasında yer alan dizüstü çizmeler çok şık görünmenize yardımcı olacaktır.

maksi ekose etek modelleri uzun ekose etek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
metalik-renk-modasi
Metalik renk modası

2014 Yılında ihtişam, renklerin parlaklığı ve sınırsız trendleri bizleri beklerken bu sezon metalik renk modası kadınların tarzlarını farlılaştıracaktır. Metalik renk modası geçtiğimiz...

Kapat