Up
salon-dekoarasyon-onerileri

Aslında dekorasyon kişiliğinizin ön plana çıktığı sizi seçimlerinizle şehrin karmaşası ve gürültüsünden dingin ve huzurlu bir ortama çeki veren mabetlerin elemanları değiller mi?

Modern tarz dekorasyon olan Metropolitan tarz modern çağın getirdiği rahatlığı ve huzuru şehirli insanın en tutulan seçeneği. Endüstriyel şık ve kullanışlı pratik mobilyalar tv ve ses sistemleri ile tamamlanan fazla aksesuar gerekmeyen ferah aydınlık mekanlar amaçlayan perde ve aydınlatmada perdeler storlar aydınlatmada modern krom cam karışımı, duvara yapışık gergef aydınlatmalar ve ledler kullanılabilir. L koltuk modelleri bu tarzın bir üyesi. Evleri küçük ve aydınlık olmayan kişilerin tercih sebebi olan bu koltuklar yatakta olabilen mekana derinlik ve genişlik kazandıran kurtarıcılar aslında. Spor halılar, patchwork halılarla tarzınıza hareket kazandırabilirsiniz.

Femme Fatte tarz dekorasyon ise feminen bir stildir. Koyu renklerin hakim olduğu tarzda koyu renk mobilyalar, çerçeveler ipek,  kadife tarz kumaşlar siyah aksesuarlarla desteklenir.

Vintage tarz bir tarzınız varsa eski ve yeninin   yaşanmışlık kokan mobilyaları   ile  sizi başka bir zamana götürecek. Günümüze uyarlanmış bu tarz antikalar ve klasik halılar ve nostaljik aydınlatmalarla tamamlanabilir. Duvar kağıtlarında her tarzda dekorasyona uyum katabilir, taş duvar kaplamaları ile mekana sıcaklık katabilirsiniz.

Rustik tarzda ise şık ve klasik bir tarz yakalayabilir turuncu, beyaz, vanilya, çikolata kahve,  toprak renkleri, mor ve sıcak renkler ise bu tarzın renkleri.

2014 yılı rengarenk aslında. Perdelerde etnik desenler, Çiçek desenli, insan yüzlü, nakışlı modelleri tercih edilebilir, duvar renklerinizi tarzınıza uygun yapabilirsiniz. Bu yıl etnik desenler çok moda. Kırlentlerde desenli ve çok renkli olurken İkat ve suzani desenli güneş, çiçek, ay ve nar motifli bu tarz kadın elbise, Mobilya ve dekoratif amaçlı çok moda.

Vitamin renklerde evinize sıcak bir tarz getirir. Bu renklerse yeşilin tonları, limon sarıları, kırmızı, turuncular yılın trendleri. Bu renkleri duvar ve mobilyalarınızda da kullanabilir, yeni tarzlar yakalayabilirsiniz.

2014-dekorasyon-trendleri banyo-dekorasyon-onerileri banyo-dekorasyonu cocuk-odasi-dekorasyon-onerileri oturma-grubu-trendleri oturma-odasi-dekorasyon-onerileri salon-dekoarasyon-onerileri yemek-odasi-dekorasyon-onerileri yeni-tarz-oturma-gruplari yeni-trend-salon-takimlari


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
gelinlik duvak modelleri
2014 Gelinlik duvak modelleri

Gelin adaylarının detayları saymakla, anlatmakla bitmemekle beraber gelinlik tercihine karar veren bayanları gelinlik duvak seçimi bekleyecektir. Gelinlik duvak modelleri gelinliklerinizi...

Kapat