Up
yesil-abiye-elbise-modelleri 3

İçinde bulunduğumuz şu yaz mevsiminde, davet ve partilerin sayısı da oldukça yoğun oluyor. Evlenenlerin büyük bir bölümü, evlenmek için yaz aylarını tercih ederken, yaz sezonunda ayrıca mezuniyet partileri, yaza hoşgeldin partileri, havuz başı partileri de yoğunlukta oluyor. Hal böyle olunca da bayanlar her yerde farklı bir elbise modeli arayışına girerken zorlanıyor. Sürekli aynı tarz, aynı renk abiyelerden sıkıldıysanız, yeşil abiye modelleri size göre olabilir. Canlı görüntüsü, dikkat çekici görüntüsü ve zarif duruşu ile abiye renkleri arasında öne çıkan yeşil, zümrüt yeşili tonları ile 2013 yazı ve 2014 kışının da favori renklerinden biri olmayı başardı.

Zümrüt yeşili abiye elbise, bizim de favorilerimiz arasında. Özellikle maxi ve mini elbise modellerinde bu rengi tercih etmeniz, çok doğru bir seçim olacaktır. Yeşil abiye elbiseler, genellikle altın rengi ya da gümüş rengi detaylarla hareketlendiriliyor. Ayakkabı ve çanta seçiminde de yine dore, lame, siyah gibi renkler seçiliyor. Parti elbiseleri arasında da yer alan yeşil abiyeleri, parti havasına sokmak istiyorsanız, sezonun moda rengi neon pembenin canlı ve göz kamaştıran etkisinden yararlanabilirsiniz.

Yeşil abiye elbise modelleri arasında, straplez, mini elbise modellerinin yanı sıra, son yıllarda oldukça revaçta olan balık formda abiyeler ya da sırt dekolteli abiye elbiseleri de bulabilirsiniz. Ayrıca sırtta, boyun bölgesinde yer alan pencereler de bu sene oldukça moda. Yeşil abiye elbisenizde, pencere detaylarına yer vererek oldukça havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014-elbise-modelleri 12
2014 Elbise Modelleri

Canlı renklerin hakimiyetini sürdüreceği 2014 kış sezonunda, elbiselerde de kış soluk renkleri yerine parlak ve gösterişli renkler gözümüze çarpıyor. Desenlerde...

Kapat