Up
en şık elbise modelleri

Gece elbisesi denildiğinde kadınların çekici görünümlerini en iyi sergiledikleri giysiler arasında yer alan yırtmaçlı abiye elbise modelleri her zaman moda olmayı başarmıştır.

Yırtmaçlı abiye elbise modelleri geçmişten günümüzde trendler arasında yer alırken sadece kumaş, renk ve detay çeşitliliği ile farklılık gösteren yegane kıyafetler arasındadır. Bacaklarına güvenen cesur kadınların abiye kıyafet tercihlerinde yer alan bu giysi ünlülerin özel gecelerde, davetlerde, ödül törenlerinde veya farklı etknliklerinde de yer almıştır. 2014 Kış sezonunda kadınların düğün, nişan veya özel toplantılarında kesinlikle yer alacak olan yırtmaçlı abiye elbiseler kırmızı ve siyah başta olmak üzere, mor, sarı, lila, mürdüm renklerinde sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır. Vücut hatlarına güvenen kadınların abiye tercihlerinde yer alması gereken yırtmaçlı elbiseler çapkın bakışları üzerinizde toplamanızı rahatlıkla sağlayacağı gibi gecenin en çok konuşulan kadını da olabilirsiniz.

en şık elbise modelleri

Yırtmaçlı elbiseler kumaş alternatifleri ile bu sezon dikkat çekerken özellikle sezonun trend kumaşları arasında yer alan kadife, saten, pul, payet, sim, dantel kumaşları içinde seçim yapma şansınız çok yüksek olacaktır. Genellikle dar ve balık etek tarzında hazırlanan yırtmaçlı elbiseler bu sezon daha bol tasarımlarda da hayat bulacaktır. Yırtmaçlı abiye elbiseler etek detayları ile öne çıkmanızı ve çekici bir görünüm kazanmanızı sağlarken üst modellerinde boyundan bağlamalı, askılı, asimetrik, tek omuz, straplez modelleri de yer alacaktır.

yırtmaçlı elbise modelleri 2014

Yırtmaçlı abiye elbise modelleri bu sezon farklı detaylarla şekillenirken özellikle bel gölgesinde yer alan büyük broş tarzında taşlarda sizin ışıltınızla öne çıkmanızı sağlayacak detaylar arasındadır. Yırtmaçlı abiye elbise kombinleri de dikkatle yapılması gereken bir detay olmakla beraber seçeceğiniz ayakkabı istediğiniz havayı yakalamızı sağlayabilir. Yırtmaçlı abiye elbise kombini yaparken çekici görümenizi sağlayacak stilettolar bence en iyi tercih olacağı gibi bu ayakkanının altına sade bir ayakkabı giyme hatasına düşmemenizi özellikle hatırlatırım.

bacak dekolteli elbise en şık gece elbiseleri yırtmaçlı abiye elbiseler yırtmaçlı elbise yırtmaçlı elbise modelleri yırtmaçlı gece elbisesi

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yeni aksesuar trendleri
2014 Yeni aksesuar trendleri

Tarihin bilinmeyecek kadar uzak dönemlerinden beri takı kadının vazgeçilmezi olarak kullanılırken 2014 yeni aksesuar trendleri de vitrinlerde yer almaya başladı...

Kapat